Dyktat Rotszyldów: ”Co najmniej milion ludzi rocznie!”

 |  Written by Docent zza morza  |  8

Plenipotent Rotszyldów – o pseudonimie operacyjnym ”George Soros” (człowiek odpowiedzialny za wielką migrację roku 2015) - właśnie raczył poinformować świat i Europę:

Według miliardera,  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”,  a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie.

Dodatkowo  „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”.

(…) – Viktor Orban też przedstawił sześciopunktowy plan.

Jednak jego plan, który podporządkowuje prawa człowieka uchodźców i migrantów kwestii ochrony granic, stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić – stwierdza Soros.   http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html

A więc szykuje się nam WIELKA KONFRONTACJA planu Orbana http://wpolityce.pl/swiat/266283-zobacz-plan-orbana-premier-wegier-przedstawia-propozycje-rozwiazania-kryzysu-imigracyjnego (chroniącym Europę i jej kulturę) z planem Sorosa (narzucającym nam multi-kulti) - i jak myślicie – kto w tym starciu ostatecznie zwycieży?

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”Agenci Sorosa na Bliskim Wschodzie właśnie w tej chwili dostarczają kolejnym kandydatom na ”uchodźców” funduszy oraz niezbędnych informacji przed wysłaniem ich do "Mutti Merkel": http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

A oni posłusznie i spontanicznie będą maszerować w zwartych grupach nie przekraczających 10 tys osób dziennie... A są to w większości młodzi, dobrze odżywieni i wysportowani mężczyźni... 

Warto też troszkę się potrudzić i poskładać ”do kupy” napływające do nas wiadomości:

  1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zniszczenie-europy-uchodzcami-spisek-agentow-nwo-i-czcicieli-szatana-2015-09
  2. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-do-europy-2015-09
  3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-masoni-nakazuja-ue-otworzcie-granice-dla-wiekszej-liczby-imigrantow-2015-09

Nawet ”nasz” oksfordzki czekista – prof. Zygmunt Bauman (gdy tylko doszło do rotszyldowskiej ”arabskiej wiosny” - co do ich roli sprawczej patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy) - zaczął urabiać europejską opinię publiczną szeroko nagłaśnianymi wypowiedziami o ”dobrodziejstwach” masowej imigracji – delikatnie przy tym sugerując nam przyjęcie minimum 30 milionów muzułmanów - co  jak się obecnie okazuje - ”litościwie” - jak na razie - rozłożono nam na 30 lat...

Jakże trafnie podsumował te profesorskie dywagacje kol. ”Marx”:

Marx 212.2.126.* 19 września 2011

"... kapitał przemysłowy potrzebuje coraz więcej imigracji" - powiedział Bauman. A ja pytam - DO CZEGO? Do taniego wyzysku, do roboty na czarno i za pół pensji?

Tego Baumana z jego XIX-wiecznym myśleniem powinno się wysłać festkopem w kosmos. Tacy "ideolodzy" są największym zagrożeniem cywilizacji europejskiej.

Przecież już teraz bezrobocie w wielu krajach Europy Zachodniej oscyluje koło 40%! W Polsce co drugi młody człowiek z wyższym wykształceniem nie ma pracy. W tym stanie rzeczy podnoszenie tzw. wieku emerytalnego czy ściąganie imigrantów to wręcz zbrodnia na narodach.

Nie po to przemysł się unowocześnia i robotyzuje, a administracja i nauczanie komputeryzuje, żeby harować jak za czasów feudalnych!

Skoro wszelakie maszyny ułatwiają pracę i radykalnie podnoszą jej wydajność, to zarówno czas pracy jak i wiek emerytalny należy skracać. To sam zainteresowany, wiedząc ile uzbierał na funduszu emerytalnym, powinien decydować o zakończeniu swojej działaności zawodowej.

Pazernym rekinom kapitalizmu należy "przykręcić śrubę" wprowadzając wyraźnie wyższe płace minimalne oraz wyższe podatki od dochodów konsumpcyjnych dla bogaczy. Przecież ich majątki pochodzą nie z ich osobistej pracy, ale mówiąc wprost z wyzysku zatrudnionych u nich pracowników. Tego dłużej nie można tolerować, bo rzeczywiście będzie źle.

Od czasu wprowadzenia giełd tzw. papierów wartościowych rządzi tam tylko i wyłącznie pazerna spekulacja produkująca nieistniejącą, wyssaną z brudnego palucha wartość. Kiedyś za pieniądzem stała jego prawdziwa wartość w postaci złota i dóbr trwałych, a teraz? Jedna wielka kpina, wirtualne wzrosty i upadki bez jakiegokolwiek związku z rzeczywistością! To powinno być karnie zabronione, a nie chwalone!

Dopóki nie skończymy z produkcją papierowego, bezwartościowego pieniądza, będziemy tkwili na bardzo kruchym lodzie samooszustwa.

Wtedy niewiele trzeba do globalnej katastrofy. http://wpolityce.pl/polityka/118794-zygmunt-bauman-30-mln-nowych-imigrantow-albo-upadek-cywilizacji-europejskiej-kapital-przemyslowy-potrzebuje-coraz-wiecej-imigracji

Ale ”towarzysz profesor” został przecież rzucony na odcinek robienia ludziom wody z mózgu i nie powie prawdy o naturze świata którego bolączki wynikają głównie z reguł gry narzuconych reszcie ludzkości przez kabał Rotszyldów – umownie nazywanych także ”międzynarodową finansjerą”, ”zachodnimi filantropami”, ”banksterami”, czy też ”siłami NWO”.

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

Innym przykładem ”wybitnego intelektualisty i światowego autorytetu” jest prof. Noam Chomsky, którego celebrycką działalność tak podsumowano:

Here is a well aimed kick on the bal#s of double agent Noam Chomsky, the premier dissident intellectual, the fearless purveyor of truth battling against media propaganda, murderous U.S. foreign policy, and the crimes of profit-hungry transnational corporations -  the man whose final solution is always a NEW WORLD ORDER in which the Zionist bankers shall sit on the driver’s seat. (…)

His formula over the years has stayed consistent:  blame "America" and "corporations" while refusing to examine the hidden Globalist overclass (Rothschild  and his agents) which pulls the strings.   

Chomsky offers the solution of world government under the United Nations— a New World Order tailor made for his banking cartel master.”   http://ajitvadakayil.blogspot.se/2013/10/avram-noam-chomsky-karl-marx-of-new.html

Bo tak to się robi:

  • najpierw zlecenie na atrakcyjne przedstawienie globalistycznych ideii określonego ”etapu” trafia do ”niezależnych naukowców” (i dlatego kiedyś "musiały być" promowane nacjonalizmy mające porozsadzać europejskie monarchie, ale nastał czas, gdy suwerenność państw narodowych oraz ich kultura "musiały zostać zniszczone", by tym łatwiej było stręczyć ludziom ponadnarodową unię)
  • później zakulisowa implementacja tychże ideii "wśród lokalnych elit" - wraz z selekcją podatnych na szantaż przyszłych "mężów stanu" devil- trafia do stosownych służb specjalnych (praktycznie stanowiących zbrojne ramię poszczególnych obediencji masońskich – patrz http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/ masoneria-polska-2012-stanislaw-krajski,8199.html);
  • następnie idee te zaczyna się nagłaśniać w rotszyldowskich mediach – oczywiście z wykorzystaniem wcześniej wypromowanych ”autorytetów moralnych” angel
  • aż w końcu rotszyldowskie pacynki, zwane ”politykami”, uroczyście podpisują podsuwane im dokumenty wcielając w życie "zmiany niezbędne z punktu widzenia historii oraz praw rozwoju".
CAPISCI cheeky?

Ale po co Rotszyldom multi-kulti w Europie?

Oto zarys Wielkiego Planu Głównego Architekta Zjednoczonej Europy,

Richarda Coudenhove-Kalergi, jeszcze z lat 20. XX w., po polsku:  http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

Pewnie niewielu z nas słyszało o tym Planie, a jeszcze mniej o jego Autorze...

Ale nic nie dzieje się na tym świecie przypadkiem, bo prawie wszystkie istotne wydarzenia okazują się post-faktum być cierpliwą i staranną realizacją strategii rozpisanej na dekady i stulecia - traktujcie wydarzenia bliskowschodnie jako tło ICH bezwzględnego parcia do rozpętania trzeciej wojny światowej https://radtrap.wordpress.com/2012/02/26/albert-pike-o-iii-wojnie-swiatowej/ - bo ONI zawsze działają w skali kosmicznej i globalnej, podczas gdy my – mrówki złapane w pułapkę konsumeryzmu i przygniecione długiem publicznym oraz indywidualnymi kredytami – ledwo dajemy radę zastanowić się nad sensem i kierunkiem własnego życia, a co dopiero mówić o głębszych refleksjach nad biegiem wydarzeń po drugiej stronie morza.

No, ale jak mamy się w tym wszystkim połapać, skoro już od przedszkola poruszamy się w świecie iluzji starannie zaprojektowanych przez "Rotszylda i jego ludzi"?

A raczej grzęźniemy w świecie antywartości podsuwanych nam przez ”Rockefellerów” - będących junior partner tego globalistycznego tandemu - których ”dobroczynna fundacja” sfinansowała i wylansowała wszystkie wywrotowe idee ostatnich dekad - od ”rewolucji seksualnej” i powszechnej relatywizacji moralnej, poprzez ”feminizm”, aborcję i depopulację "mniej wartościowych osobników i narodów", aż po promocję homoseksualizmu i "gender” (zakuwając nas po drodze w kajdany poprawności politycznej).

Dyktat Rotszyldów - ”Milion ludzi rocznie!”

P.S. Wszelkim ”zatroskanym humanistom” na otrzeźwienie:

1)  

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

2)  

 Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Dziś co prawda mowa jest o skromnym milionie "uchodźców" - ale  czego zażądają ONI od nas jutro: przyjęcia dwóch, trzech, czterech, pięciu,... a może nawet i dziesięciu milionów ludzi rocznie? 

Bo aktualne tempo bombardowania nas "uchodźcami"

- ok. 10 tys. ludzi dziennie -

może dawać w sumie ponad 3,5 miliona ludzi rocznie.

3
3 (4)

8 Comments

Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... zmieniła w 1917 roku zasady harmonii (więc także strojenia), co powoduje, że wszystkie instrumenty na świecie grają fałszywie, niszcząc nasze DNA (muzyka hollywoodzka jest wręcz zabójcza), ale też wprowadzając wodę w stan chaotycznychoć powinna ona byc uporządkowana liniowo...
Przez to fałszerstwo nie można też wynaleźć darmowej energii...
Kto ma cierpliwość, może posłuchać, a ja zapewniam tylko, że im dalej, tym ciekawiej...
https://www.youtube.com/watch?v=EIobG7H3Ltk
PS
Byłbym zapomniał - najprostszą figurą geometryczną jest trójkąt.
 
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika alchymista

alchymista
Wiem, że żartujesz, ale zasady harmonii zmieniono w II poł. XVII wieku. Chodzi zapewne o tzw. moderowanie, żeby instrumenty mogły razem grać w wiekszych orkiestrach. Fortepian też ma strój moderowany, żeby oktawy się zgadzały.

Wcześniej harmonia miała mniejsze znaczenie. Ówcześni kompozytorzy zakładali, że ludzkie ucho słucha każdej melodii osobno, a więc zdarzające sie zgrzyty harmoniczne im nie przeszkadzały. Wszystko podporządkowane było zasadom harmonii kosmosu.
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... ale Jan Taratajcio wykłada swoje "teorie naukowe" ze śmiertelną powagą.
Docent zza Morza i inni Eurazjaci (eurazjoci?) - też.
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... nie zależy na dyskusji.
Wkleił propagandowy (moim zdaniem mocno podśmierdujący putinizmem-duginizmem) plakat i... polazł dalej, na inne słupy ogłoszeniowe i ściany, wykonywac swoją "misję"...
Jak się nie będziemy szanować, to zalepią nas od stóp do głów.
PS
Ciekawe ile płacą "od posta", bo "od komenta" ponoc tylko 2,50.
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Docent zza morza

Docent zza morza
Skoro szanowny kolega widzi świat szablonowo i czarno-biało - jak ktoś ujawnia rąbka tajemnicy o NWO, to pewnie jest "putinisto-duginistą", a jak napisze parę słów prawdy o putnowskiej Rosji - to pewnie "agentem syjonizmu i zachodu"...?

Agentów wpływu poznaje się po tym, że zwykle są "ślepi i głusi" na jednym z kierunków, zaciekle produkując się jedynie na kierunku przeciwnym.

A pomawiając kogoś warto mieć jakiekolwiek dowody, bo inaczej to nie zasługuje się na podanie ręki...
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... tak cie pisza".
Nie mamy do dyspozycji tajnych służb (przynajmniej ja nie mam:):):)), wiec możemy oceniać tylko prezentowane poglądy.
Zwalanie całego zła na USrael czy "międzynarodowy spisek financjery" zapala u mnie lampkę ostrzegawczą.
U innych też powinno, bo takie teorie odwracają uwagę od rzeczywistych zagrożeń.
Nawet u ludzi... hmmm... nieprzepadających za Żydami i banksterami.
PS
Niezbyt często doglądasz poletka, na którym cos zasiałeś... :):):)
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika ro

ro
Podpadłeś. I to strasznie! 
cheeky
Odstąpiłeś na krok - co tam na krok - na dwa kroki od wyznaczonej ścieżki, której pilnuje tutaj strażnik czystości poglądów (według mnie to ten drugi z lewej, tylko zamiast trzcinki ma pistolet).

Pamiętaj, że poglądy można mieć nie tylko jedynie słuszne, ale - co najwazniejsze, należy je przezentować w sposób zrozumiały dla Autorytetu.
 
Obrazek użytkownika Docent zza morza

Docent zza morza
No toś mnie "wystraszył" .. aż zacząłem cały drżeć.... wink
Ukłony.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>