Kongres PIS ostrzeżeniem przed konsekwencjami rządów Tuska

 |  Written by mieszczuch7  |  1

 Dzisiaj wielkie wydarzenie polityczne, kolejny, czwarty Kongres Prawa i Sprawiedliwości. Nowy Program PIS, który ma być zaprezentowany podczas tego Kongresu ma być odpowiedzią na niszczycielską politykę trwania przy władzy rządu Tuska. PIS proponuje prawdziwą politykę, zamiast piaru i haratania w gałę.

 PIS chodzi o to, by odbudować gospodarkę, chronić rodzinę i dawać pracę. Priorytetem PiS jest ponowne uprzemysłowienie kraju. To trudne wyzwanie wobec przemysłowej pustyni, jaką zostawiają po sobie rządy PO i PSL, wcześniej - cytując Oleksego - "kosmopolityczne gangi" z SLD: najpierw doprowadzenia do ruiny tak wielu polskich zakładów pracy, a potem ich rabunkowej wyprzedaży.  Pod ich rządami Polska stała się, niczym jakieś biedne, cywilizacyjnie zapóźnione, azjatyckie państewko, jedynie składalnią, montażownią części gdzie indziej wyprodukowanych, według rzekomo nieosiągalnych dla nas technologii. Odtworzyć polską produkcję, polskie fabryki, dać ludziom pracę, pozwolić im żyć i pracować u siebie... 

 „To jest program bardzo ambitny, rzeczywistego pchnięcia Polski do przodu w ciągu następnych lat. Będzie to z całą pewnością program otwarty. Bardzo poważnym elementem tego programu będzie polityka prorodzinna” - tak na jednej z ostatnich konferencji prasowych opisywał program Jarosław Kaczyński.

Trzeba bacznie obserwować ten Kongres, wsłuchać się w ten Nowy Program. Będzie on z pewnością blokowany i manipulowany przez "zaprzyjaźnione media", które będą jak zwykle wyszukiwać drobnych potknięć, głupstw, by na nich koncentrować przekaz, zamiast na sprawach istotnych. A przecież ten Nowy Program, plan tego co trzeba koniecznie, pilnie ratować w Polsce, powinien wzbudzić szeroką dyskusję społeczną, refleksję, stać się otrzeźwieniem przed perspektywą dalszych rządów tych samych "kosmopolitycznych gangów", koalicji PO z SLD. 

 

 

5
5 (3)

1 Comments

Więcej notek tego samego Autora:

=>>