Położna, która ujawniła, że szpital Pro-Familia w Rzeszowie zabija nienarodzone dzieci, nie może spać spokojnie. Placówka żąda od niej aż 50 tys. zł odszkodowania.
Kierownictwo szpitala uznało, że położna naruszyła jego dobre imię, podając do publicznej wiadomości, że w Pro-Familia abortuje się dzieci. Położna tymczasem zadeklarowała publicznie, że nie będzie uczestniczyła w zbrodniczym procederze.(...)
1 Comments
Narusza dobre imię?
02 March, 2014 - 22:18