Kancelaria prezydenta zjednoczy społeczeństwo?

 |  Written by Nessun Dorma  |  6

 

 

Wydaje się, że nie powinno się podejmować działań, które mogłyby dzielić społeczeństwo i których kontestowanie przez część środowisk mogłoby być jedynie źródłem dodatkowej przykrości dla rodziny zmarłego.

— powiedziała PAP w niedzielę wieczorem szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek, pytana o zapowiedź szefa SLD Leszka Millera, który ma zwrócić się do prezydenta Bronisława Komorowskiego o ustanowienie żałoby narodowej w związku ze śmiercią generała Wojciecha Jaruzelskiego. (źródło: www.wpolityce.pl)

 

Czy kancelaria prezydenta Komorowskiego z równym współczuciem troszczyła się kiedykolwiek o rodziny ofiar komunistycznych zbrodni, dla których źródłem "dodatkowych przykrości" mogła być bezkarność oprawców, usankcjonowana prawomocnymi wyrokami sądów?

5
5 (6)

6 Comments

Hun's picture

Hun
Wydaje się, że nie powinno się podejmować działań, które mogłyby dzielić społeczeństwo i których kontestowanie przez część środowisk mogłoby być jedynie źródłem dodatkowej przykrości dla rodziny zmarłego


strażnika żyrandola podejmowała wiele, bardzo wiele różnych działań po 10.04.2010 r. Plac, Krzyż, wrak, hańba"śledztwa" i poddaństwa sowieckim siłowikom... "Delikatność" okazywana w tym momencie przez tę bandę kabotynów jest podobnej próby, jak rechot Bronisława podczas oczekiwania na przylot trumien...

Pzdr, Hun

"...And what do you burn, apart from witches?   - More witches!..."
Torpeda Wulkaniczna's picture

Torpeda Wulkaniczna
Pan Miller się przewerbował, Kuklińskiego zaprosił a także CIA z kąpielą obwoźną ,
to chyba już czas skubać gęsi na pierze i sprawdzić palenisko pod smołą.

 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Nessun Dorma's picture

Nessun Dorma
Uważałem, że śmierć generała najlepiej przemilczeć, ale ta kuriozalna wypowiedź kancelarii wyjątkowo mnie zdenerwowała. Stąd jednozdaniowy komentarz. Pozdrowienia!
Hun's picture

Hun
...tak w zasadzie dalei byłem od "produkowania" się na ten temat... Może też dlatego, że W.J. gasł przez kilka lat i człowiek przywykł do tego "odchodzenia". Opinię o W.J. mam taką, jak inni tutaj, sądzić go już nie nam... Ale jak ma być teraz jakaś "hucpa", no to cicho siedzieć nie wypada...

Torpedo, masz fajny motor z wózkiem, zabierzesz mnie na wyprawę po beczkę smoły i smolne szczapy na podpałkę?

Pzdr, Hun

 

"...And what do you burn, apart from witches?   - More witches!..."
Torpeda Wulkaniczna's picture

Torpeda Wulkaniczna
miałem nadzieję, że skremowali wcześniej ( cos podawały faktoidy) i po cichu gdzieś złożą.
I miałbym to gdzieś, bo szkoda gadać.

I też zabieram głos tylko dlatego, że Szorstki Przyjaciel Pijaka chce żałoby narodowej.
Niech se kameralnie  żałobuje, razem z Kaliszem, Grodzką ( przecież on postępowiec) czy z Szechterem synem Ozjasza. Niech zapyta Bula, czy na Jamajce już wiedzą.

Elegancka propozycja pochówkowa pochodzi  od Zuberegga.

Mamy kilka Dnieprów z wózkami, jeden hula, kilka do remontu. Nie mam czasu, robię Strych, Niuniek w Warszawie, Torpeda w przedmaturalnej.
Ten Zündapp z Torpedą  to ze zlotu w Parowozowni w Jaworzynie Śląskiej.

Jak będziemy mieć pojazdy ( lato?) dam znać. Pohulamy sobie po okolicach - a warto.

Pozdrawiam, właśnie przeczytałem o ostatecznym, heroicznym zwycięstwie PO , o jakieś 0,35%.

Żenada.

 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

n0str0m0's picture

n0str0m0
to ja akurat jestem za wprowadzeniem zaloby narodowej po towarzyszu generale Wojciechu Jaruzelskim.

nie rozumiem jak wy to mozecie odbierac jako niewlasciwe, przeciez zyjecie w postpeerelu, zaakceptujcie to do jasnej angelki.

i wowczas bedzie latwiej wam zyc, z baumanami, bolkami, stokrotkami, serwerami i zolwikami z putinem. i zadne 20 tysiecy zle policzonych glosow nie bedzie mialo wplywu na wynik wyborow, bo przeciez wiadomo o co chodzi i komu mozecie na co skoczyc.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>