|  Written by Smok Eustachy  |  7

Na początek zagwozdka:

Wyobraźcie sobie, że jest sobie opozycjonista i zwija go SB i proponuje współpracę. On nie zgadza się. Ale tamci mają haka: fotki nagrane jak zdradził żonę. Ale on się nie zgadza dalej. No to oni ujawniają. I jak się ma w tej sytuacji zachować żona?

3.333335
3.3 (6)
 |  Written by mieszczuch7  |  4
Sprawa "tego pana paprykarza" (za D. Tusk), czyli pana Stanisława Kowalczyka, jest mocno eksplorowana przeciw opozycji: dopiero teraz to on się dowie, co to znaczy być wykorzystanym przez partię! Natomiast sprawa nieznanego brutala z Sieradza jest "wygłaskiwana", ma stać się atutem SLD w kampanii. Już ją będą wałkować na Sejmie, potem pewnie relacje, wywiady, kolejne konferencje - po prostu, miód dla polityków w okresie wyborczym. Oba ataki są polityczne, ale na tym kończą się podobieństwa. Przypomina mi się piosenka "Ty i ja, teatry to są dwa...", śpiewany wiersz Stachury...
5
5 (5)
 |  Written by boldandcharm  |  0

0
No votes yet
 |  Written by Seaman  |  0

Męczyliśmy się kiedyś okropnie, bo prokuratura była ręcznie sterowana przez rząd i to wydawało się nam szczytem uzależnienia. Co za naiwność. Teraz mamy niezależną prokuraturę, która jest kierowana z tylnego siedzenia  przez opozycję i to chyba przerosło najczarniejsze wizje polityków i politologów. W tym przypadku co do joty sprawdziło się porzekadło, że nigdy nie było tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej. Co prawda niektórzy przedstawiciele czwartej władzy, czyli mediów, twierdzą, że w ogóle nie mamy prokuratury, ale to należy uznać za paniczny defetyzm.

5
5 (3)
 |  Written by grzechg  |  8
Mamy ciąg dalszy nowej polityki historycznej w wykonaniu Niemiec i dodajmy, to dopiero początek budowania pomnika Niemców – ofiar II wojny światowej. Kłamstw, akowców o twarzach zbrodniarzy, bezczelności będzie coraz więcej, ponieważ oni rosną w siłę, a my leżymy jako państwo i niewiele robimy jako naród. Oto bowiem najważniejsza niemiecka nagroda filmowa „Złota Kamera” została  przyznana trylogii filmowej „Nasze matki, nasi ojcowie” („Unsere Mütter, Unsere Väter”) wyprodukowanej przez publiczną telewizję ZDF.
5
5 (7)
 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0

Dziś ok.godz.18:45 a o 19:45 czasu polskiego (po mszy o 18:00) nadamy relacje na żywo z Cork. Ks.Dariusz Oko będzie mówił o zagrozenianich ideologia gender. Zapraszamy. A potem rozpocznie się nieco spóźniona audycja, której program ponizej. W audycji szczególnie warte uwagi spotkania i posty.

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 499 (niedzielna) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

0
No votes yet
 |  Written by Krzysztof Karnkowski  |  16
Za kilka dni zaczyna się olimpiada Putina. Tak bardzo mnie to interesuje, że nawet nie wiedziałbym, że to już, gdyby nie groźba strajku pracowników TVP. Mówi się o nim chyba zresztą niewiele krócej a na pewno odkąd zapowiedziano przeniesienie większości załogi na zewnątrz, zapewne po to, by przed ostateczną sprzedażą bądź likwidacją zostało jeszcze trochę grosików dla pana Tomka, żony pana Tomka i współpracowników pana Tomka, nawet przy fatalnej kondycji finansowej firmy.

5
5 (6)
 |  Written by Gadający Grzyb  |  6

Zastanawiam się, czy okoliczności towarzyszące wizycie izraelskiej delegacji w Auschwitz nauczą czegoś naszych „dialogistów”.

5
5 (7)
 |  Written by Rosemann  |  3
„Nie męczcie mnie” zwrócił się do dziennikarzy Donald Tusk, gdy podczas konferencji, na którą przybył, by się kolejny raz pochwalić, że Polska rośnie w siłę a ludzie żyją dostatniej, został zapytany o dostatnie życie ludzi, których w Lubelskiem, zgodnie z odwiecznymi prawami natury, „zaskoczyła” zima. Tylko refleksowi, co to zaowocował szybkim postawieniem na nogi teatrzyku objazdowego pod nazwą „Tusk załatwia sytuację kryzysową”, zawdzięcza Premier to, że jego wypowiedź nie zrobiła równie wielkiej albo i większej kariery medialnej jak sławne „Sorry” pani Bieńkowskiej.
5
5 (7)
 |  Written by Recenzent JM  |  6

Każdy, którego IQ jest choć trochę wyższe od aktualnych notowań Twojego Ruchu, powinien zdawać sobie sprawę, że ilość żołnierzy ginących na wojnie, czy podczas jakiejś misji wojskowej - zależy od wielu spraw i wielu różnorodnych czynników. Zależy to m. in. od tego, z kim się walczy, jakimi siłami, na jakim terenie, jakim dysponuje się sprzętem i uzbrojeniem, jak uzbrojony jest przeciwnik, jaką przyjęto taktykę walki, czym dysponuje przeciwnik, kto dowodzi wojskiem i tak można by wyliczać i wyliczać.

5
5 (5)

Pages