
Mam radio w samochodzie i to jest prawdziwa groza, wyrzucić go nie mogę, bo dzieci lubią jak coś gra, a żona chce słuchać wiadomości. No i siłą rzeczy ja także słucham co tam nadają. No i wczoraj akurat było o tym, że w Tatrach po stokach śmigać będą policjanci na nartach, żeby pilnować porządku. Zrobili w tym radio w związku z tym sondę i ludzie jeden po drugim mówili co myślą o tych funkcjonariuszach, nartach i stokach.





