
Abu zrozumieć o co chodzi z Unią Europejską cofnijmy się do czasu afery korupcyjnej u nas. Ministerstwo wprowadziło kuratora a FIFA zaczęła fikać, że nas zawiesi, że związek sportowy niezależny, że sam musi się oczyścić. Natrzepali kasiory a potem sami się zapuszkują. taka była ściema (http://www.sport.pl/pilka/1,64946,5763749,Kurator_PZPN__FIFA_szantazuje_kibicow.html). No i sie okazało potem, że kryli swoich, bo szef owej FIFA Blatter to niezły aferał.








