Error message

User error: Failed to connect to memcache server: 127.0.0.1:11211 in dmemcache_object() (line 415 of /usr/share/nginx/www/blog-n-roll.pl/sites/all/modules/memcache/dmemcache.inc).

Radykalna prawica z nazistowskimi korzeniami u władzy w Polsce.

 |  Written by Andy51  |  0
Koszmarny sen Tuska się spełnił, PiS  głosami wyborców ma w pełni władzę . Zarówno prezydent jak i większość w Sejmie pochodzi od tej wstrętnej radykalnej prawicy. Radykalna prawica z nazistowskimi korzeniami , tak o Jarosławie Kaczyńskim i jego ugrupowaniu  na forum w Krynicy  03.09 2013 r. w wywiadzie dla Kraśko  mówił Donald Tusk. Donald Tusk , który patologicznie nie cierpiał  Lecha i Jarosława Kaczyńskich, rozpoczął wojnę w 2005 r. po przegranych wyborach zarówno prezydenckich jak i do Sejmu.
Całkowita indoktrynacja za pomocą sprzyjających mediów rozpoczęła się od listopada 2007 r. Wówczas to kreatura z Biłgoraja zaczęła postponować śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ów szarlatan był wówczas wiceprzewodniczącym PO.
Po tragicznej śmierci polskiej elity wraz z Prezydentem 10 kwietnia 2010 r. mieli już wszystko. Do zgrai atakującej PiS i obóz niepodległościowo- patriotyczny , dołączył moim zdaniem niezbyt sprawny intelektualnie Bronisław Komorowski, którego Polacy wybrali na prezydenta.
PO wyborach 2011 r wszystkie instytucje państwowe zostały opanowane przez chłopców z PO i PSL.
Nazywanie Jarosława Kaczyńskiego faszystą stało się normą, formacja, która walczyła o pamięć historyczną została posądzona o to , że chce podpalić Polskę.
Szczytem chorobliwej wręcz nienawiści Tuska do PiS i Jarosława Kaczyńskiego była wypowiedź z Krynicy z 03.09 2013. o radykalnej prawicy z korzeniami nazistowskimi , o przytulaniu ogolonych na łyso młodzieńców, itd.
Polityka Tuska doprowadziła Polskę, do korupcji i zgnilizny moralnej a on sam musiał rejterować z Polski pod skrzydła Angeli Merkel.
Polacy zrobili Tuskowi psikusa. Prezydentem został Andrzej Duda nominant JK na to stanowisko a premierem zostanie Beata Szydło  po raz pierwszy od 1989 r. partia ( PiS) będzie  rządzić samodzielnie.
Parszywy charakter Tuska powoduje , że dalej nie może pogodzić się z porażką, czego efektem jest zwołanie nieformalnego posiedzenia Rady Europy w dniu pierwszego posiedzenia Sejmu.
Tusk ze swoimi chorobliwymi urazami , będzie chciał przenieść wojnę Polsko – Polską na teren Europy zachodniej.
Mając przy władzy rząd PiS Polska nie może się zgodzić na drugą kadencję Tuska, którego miejsce jest co najmniej przed TK jak nie w więzieniu. 
 
 
https://www.dailymotion.com/video/x145ciz_skandaliczna-wypowiedz-donalda-tuska-z-03-09-2013_webcam

lustracja z:
http://curio.pl/show/tmp/fc_kaczynski_plakat.jpeg
Hun
 
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>