Smoleńsk - Piąta Rocznica

 |  Written by Nessun Dorma  |  0

Mija pięć lat od katastrofy smoleńskiej. Kto odpowiada za tę tragedię, która powinna wstrząsnąć światem, a została wpisana na listę zwykłych wypadków lotniczych?

Fakty jednoznacznie wskazują na zamach:

rozkradziony i zdewastowany wrak pozostawiono w Rosji, podobnie jak czarne skrzynki, zmanipulowane w skopiowanych wersjach. Tysiące części rozrzuconych wokół miejsca katastrofy, wskazuje na wybuch, podobnie jak badania końcowych sekund lotu i analiza rozerwanych szczątków Tupolewa.

O pomstę do nieba wołają szczegóły rozdzielenia programu wizyty w  Katyniu, oddanie śledztwa Rosji, kłamstwa o przekopaniu ziemi na metr w głąb i pracy „ramię w ramię” polskich i rosyjskich patomorfologów.

Lista jest długa, ale najbardziej drastyczne detale nie robią wrażenia na obojętnej i zmanipulowanej części Polaków. Prawda o Smoleńsku jest prawdą niechcianą, niewysłuchiwaną, nieprzyjmowaną do wiadomości.

Fakty są ignorowane, wyniki poważnych badań naukowych wyszydzane, zgoda na zalutowanie w Moskwie trumien i  bulwersujące przypadki zamiany ciał ofiar i ich profanacji traktowane jako rezultat „ruskiego bałaganu”.

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa – powtarzane uparcie przez komisję MAK, Millera i oddziały usłużnych dziennikarzy okrywają prawdę mgłą dezinformacji. To fałsz, cynizm i mataczenie triumfuje: kpi się ze sprawiedliwych, próbujących logicznie prześledzić sekwencje wydarzeń.

Wołanie o prawdę o katastrofie smoleńskiej oraz domaganie się sprawiedliwości i ukarania winnych jest warunkiem niepodległości ojczyzny i godności Polaków.

 Bądźmy wierni, chodźmy.

Aleksander Rybczyński

http://www.2015-smolensk-katyn.info

Zapraszamy do przesyłania informacji o planowanych obchodach w Polsce i innych częściach świata. Szczegóły pod linkiem, zamieszczonym powyżej.

 

 
5
5 (5)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>