HdeS - blog

 |  Written by HdeS  |  4
Z większym lub mniejszym natężeniem i z większym lub mniejszym sensem… nie bez sensu, trwa dyskusja i dążenie do wprowadzenia w szkołach tzw. edukacji seksualnej. Wiadomo jakie „koła”, „trójkąty” i pozostałe „wielozboki” gardłują najgłośniej. Wydawać by się mogło, że z punktu widzenia normalnych ludzi taka „edukacja”  jest szkodliwa i bez sensu. I rzeczywiście jest to racja. Natomiast samo działanie w tym kierunku przez „określone koła i pozostałe wielozboki” jest działaniem na wskroś racjonalnym. O co w tym wszystkim chodzi?
O szeroko rozumiane pieprzenie.
5
5 (4)
 |  Written by HdeS  |  1
„Diamentową kulą dostaniesz między oczy […]” Tak onegdaj śpiewał zespół Lombard. Dziś diamentowa kulą dostał między oczy zespół, a w zasadzie Wielka Orkiestra Totalnej Niemocy, czyli nasza porypana od góry do dołu „totalna opozycja” wraz z przyległościami.  Dostała więc zawodzi. O kulach zwykle poruszają się ci co są chromi. Złotych, brylantowych czy diamentowych kul używają wyjątkowo chromi , zwłaszcza na umyśle bogaci nihiliści. Zwykle są to stetryczałe dziady stojące nad trumną (albo urną), którym się wydaje, że są bogami i generalnie mogą wszystko.
5
5 (3)
 |  Written by HdeS  |  10
Odbył się kolejny marsz szmato-szajbusów. Ale jakiś-taki blady był. Celebryci nie dopisali, flagi te same, hasełka jak zwykle durne, goście ze sceny gadali znów to samo (mam wrażenie, że przemowy na każdej manifie odtwarzane są z playback’u), a na koniec nie wystąpili prześmiewczy inaczej geriatryczni rockmani z Obwisłego Cyca. To wszystko, ten cały KOD i satelici z Cwanym Ryshardem i Grzegoshem O Pięknym i Szczerym Jak Radosława Uśmiechu, na czele, sprawiają na mnie bardzo ciekawe wrażenie. Wręcz pewność, że są to wszystko zaplanowane perfekcyjnie i na wielką skalę „ale jaja, ale jaja”.
5
5 (5)
 |  Written by HdeS  |  4
Niedoszła Pierwsza Dama (tak, tak gdyby Radek O Szczerym Uśmiechu wybrał praPOtwory to kto wie…), niejaka Anne Applebaum zauważyła nadciągający nad Polskę nazizm. Zapewne lornetowała z tarasu swego wilczego szańca w Cham-ielinie czy też Hamas-linie (czy jakoś podobnie, bez znaczenia) w stronę pewnej willi na Żoliborzu i w końcu wypatrzyła. Zwierające się szeregi brunatnych koszul pod przewodem pewnego kordupla. No chyba coś takiego zaobserwowała, bo cóż innego mogłoby ją tak poruszyć?
5
5 (5)
 |  Written by HdeS  |  1
Piotr I Wielki był ponoć łaskaw skazać co następuje: „Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego”.
5
5 (4)
 |  Written by HdeS  |  5
To już tydzień! Od czasu gdy przez Warszawę przeszła wiekopomna manifestacja W Obronie Czegoś tam Do Końca Nie Wiedzieć Czego. Fakt iż, setki tysięcy, o ile nie milionów  ludzi, które przeszły w pogodnym, wesołym, pokojowym i pro-europejskim pochodzie daje do myślenia.  Pomyślałem i naszło mnie wiele refleksji, którymi chcę się podzielić.
Refleksja 1 – tłum
5
5 (4)
 |  Written by HdeS  |  8
Kazik w jednej z piosenek śpiewał: „dlaczego mówisz o kobiecie jak o suce, jak o worku na śmiecie”.  Prorok jaki czy co? Kongres para-kobiet założył sobie w proteście czy też za (co jest bez znaczenia) worki na głowy. A w zasadzie na puste łby ponakładał puste worki. I stado tych durnych para-kobiet coś wywrzaskiwało. A kogóż tam nie było! Para-panie para-redaktorki, para-panie para-profesorki i była Pierwsza Lada, normalnie śmietanka. Tyle, że przetłuszczona, ponaciągana i nabotoksowana. Patrzyłem na to dziwowisko (sic!) i powiedziałem o jacież pie…. no, powiedzmy, że nic nie powiedziałem.
5
5 (4)
 |  Written by HdeS  |  19
Szary Kocie!
ponieważ ogłosiłaś się z tą wiadomością na TT, więc pozwalam sobie tą drogą (którą żadne Saby i inne Dorny nigdy kroczyć nie będą) przekazać Tobie najszczersze i naj....(a wpisuj sobie co zechcesz, będzie to prawdą!) życzenia z okazji Twej półwiecznej obecności pośród nas (jestem po 50 więc mogę tak napisać).
Życzę Ci ponadto:
- szczęścia
- pieniędzy tyle ile potrzeba (ani mniej, ani więcej)
- pełni zdrowotności i innych sił witalnych
- wielu powodoów do samozadowolenia
oraz jak najmniejszej liczby idiotów na Twej drodze.
5
5 (6)
 |  Written by HdeS  |  0
No i Myszczu znowu się sfajdał. Myszczu ma wprawę w fajdaniu, wszyscy pamiętamy deklarację wojny polsko-polskiej, „zaprzyjaźnione telewizje” czy po przejęciu władzy w TVP wystrzelanie „jak psy” prawicowych dziennikarzy i. Myszczu udzielił wywiadu SScheiSSe Algemange SSrajtung czy innemu Idioten Weltowi i aj-waj! Rwetes straszny! Polska biedna pod grożącym jej widmem faszyzmu! Ta Polska, którą ON – Myszczu wraz z osamotnionym w walce Bolesławem Wałęsom, wyzwolili z komunistycznych kajdanów!
5
5 (3)
 |  Written by HdeS  |  1
Obserwuję to co się wyprawia na naszej tzw. scenie politycznej i nachodzi mnie refleksja, że potężne przesilenie jest tuż tuż. List nic nieznaczących byłych prezydentów, poparty parafkami ubeków (Cimoszewicz, Olechowski), hochsztaplerów (Frasyniuk, Sikorski, znowu Olechowski) przekonał mnie, że bój to jest ich ostatni. Nudne kukły, którym przypisano… no właśnie nie wiadomo co – ani to intelektualiści, ani autorytety, ani goście z jakimiś specjalnymi osiągnięciami (in plus oczywiście). Cwelebrytów i tzw. artystów już chyba nikt nie słucha bo są jeszcze nudniejsi od Olechowskiego.
5
5 (3)

Strony