Ludobójstwo białych farmerów

 |  Written by ciociababcia2  |  6


Ellenai, straszniejsze od najstraszniejszych... Afryka jest całkiem zdemoralizowana. Ile lat można demoralizować ludzi? A wszystko ze względu na korzyści (kolonie, bogactwa mineralne).

Dziedzictwo Mandeli: Ludobójstwo białych farmerów
Polecamy fragment wstrząsającego filmu dokumentalnego „War of the Flea”, zrealizowanego w RPA w 2011r. Reżyserem był Rian van der Walt, który pracował wcześniej przy produkcjach Discovery Channel, czy Animal Planet. Autor „Wojny Pcheł” bezskutecznie walczy o możliwość wyemitowania swego dokumentu na falach Mainstreamu. Warto pochylić się nad wymownym, 10-minutowym urywkiem, do którego dodano polskie napisy.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qYA6CXRLPnw

http://www.nacjonalista.pl/2013/12/09/dziedzictwo-mandeli-ludobojstwo-bi...

RPA – wojna przeciw białym (video, ale nie polecamy)
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=133&t=38&p=23112&hilit=RPA#p...
RPA: marksistowska władza szykuje ludobójstwo białych - Agnieszka Stelmach
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=133&t=38&p=18731&hilit=bia%C...
Mandela szkolony przez Mossad?
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=135&t=40&p=23577&hilit=RPA#p...

 
0
No votes yet

6 Comments

Ellenai's picture

Ellenai
Nie starałam się eskalować rzeczy strasznych. Chodziło mi wyłącznie o najstraszniejsze więzienia.
Wiem, że istnieją rzeczy gorsze od więzień. Istnieją wszędzie tam, gdzie jest człowiek.
Bo to własnie człowiek potrafi być najokrutniejszą z bestii. Znacznie bardziej okrutną niż jadowity wąż, tygrys czy jakikolwiek inny drapieżnik. One zabijają gdy są głodne, albo we własnej obronie i nie starają się zadawać ofierze dodatkowych cierpień. Człowiek zabija dla jakiejś chorej idei, z żądzy posiadania jakiegoś przedmiotu, albo dla przyjemności jaką czerpie z zabijania.

RPA jest teraz strasznym miejscem. Tak krytykowany apartheid okazał się z nowej perspektywy być tym rozwiązaniem, które w jakimś stopniu chroniło przed wzajemnymi atakami, a nienawiść utrzymywało w ryzach. Dziś jest tam chaos. Chaos i pogłębiająca się bieda czarnoskórej ludności, która za te nieszczęścia obwinia wyłacznie białych i chce im odebrać ziemię.

Materiały, które tu polecasz, są wstrząsające.
ciociababcia2's picture

ciociababcia2
uwag wobec Ciebie... tylko już nie wiem co o tym myśleć.
Bł. Jan Paweł II tak bardzo był przejęty Afryką. Zapewne znał te fakty.  Kiedyś też oglądałam film o Kongo... nigdy go nie zapomnę.  Tutsi i Hutu też nie zapomnę - słyszałam w Radiu Maryja wspomnienia Misjonarza.
Gdzie, na który kontynet sięgnąć myślą, tam wydarzały sie tragiczne wydarzenia.
A więzienia dzisiaj w Polsce? Ile osób niewinnych siedzi? Poza więźniami politycznymi? Jak można zapuszkować chorego człowieka? A uwolnienie ciągnie się jeszcze długo od ujawnienia faktu.

ciociababcia

Ellenai's picture

Ellenai
Prawda jest nietety taka, że wiele zła wyrządziła kolonizacja Czarnego Lądu przez ludzi białych.
Z jednej strony przynosili oni ze sobą cywilizację białego człowieka wraz z ówczesną technologią, z drugiej jednak sprowadzili miejscową ludność do roli poddanych. Nienawiść Tutsi i Hutu zapoczatkowana została tym, że kolonizatorzy tych terenów, czyli początkowo Niemcy a potem Belgowie, postawili Tutsi nad pozostałymi plemionami, powierzając im funkcje zarządców. Poczatkowa niechęć ich współbratymców, w miarę pogłębiania się nierówności pomiędzy Tutsi a Hutu, przerodziła się w ciagu lat w nienawiśc, którą władze belgijskie jeszcze podsycały. Pierwsze masakry i wojna domowa rozpoczęły się już w 1959 roku i wtedy z kolei Hutu przejęli władzę, a masakra w 1994 roku była wynikiem tego, że nie chcieli się nią podzielić.

Co do RPA, to jej zamożność zbudowali ludzie biali, ale niestety także w dużej mierze kosztem miejscowej ludności. Dziś nastapiło "odgięcie" w drugą stronę. RPA jest nadal państwem rasistowskim, ale stroną poszkodowaną są dziś jego biali mieszkańcy. To taka nowa forma apartheidu, znacznie niestety mniej cywilizowana. Jest to efektem tzw. polityki afirmatywnej, którą ustawowo wprowadziło Zgromadzenie Narodowe zdominowane przez lewicowy Afrykański Kongres Narodowy. Polityka ta - z założenia równościowa (czyli ten "wspaniały" wymysł, który u nas przeklada sie na kolejne idiotyzmy w rodzaju parytetów albo gender) - prawdopodobnie doprowadzi do kompletnego upadku gospodarczego kiedyś bogatego i kwitnącego państwa, bo już teraz skutkiem trzymania się tej polityki, zaczyna brakować wykształconych menedżerów i ludzi znających się na gospodarce. W sektorze publicznym biali zajmują już tylko ok. 40% stanowisk zarządzających, a docelowo ich odsetek ma spać do niespełna 10%. Już teraz, od upadku apartheidu, bezrobocie wśród białych wzrosło o 100%.
Scenariusz pewnie będzie podobny jak w Zimbabwe, gdzie wywłaszczono ponad 90% białych farmerów, a ich gospodarstwa znacjonalizowano. Gospodarka Zimbabwe bije światowe rekordy w zakresie inflacji, ludnosć przymiera głodem, a bezrobocie sięga 80%. Ziemia z zawłaszczonych farm w większości nie jest uprawiana i następuje jej dewastacja.
 
Ellenai's picture

Ellenai
I może nawet nie tyle trzeba by to dodać, co w ogóle od tego zacząć.
ciociababcia2's picture

ciociababcia2
Ja od tego zaczynałam edukację w internecie :-)
Moi koledzy zawzięcie pouczali o NWO !

ciociababcia

Więcej notek tego samego Autora:

=>>