Kontratak PiS

 |  Written by Smok Eustachy  |  1
No i PIS zareagował na wzrost Dudy w sondażach:
http://gosc.pl/doc/2382128.Podatkiem-w-zyczliwosc
Oczywiście dziennikarz miażdżący ten pomysł ma rację i pisze oczywistości.
Tezy Korwina o bandzie czworga uważam za udowodnione. Jak pisałem o sabotażystach - to było, że źle.
Ledwo skoczyło na te dwadzieścia procent a tu już akcja jest. Oj niedopuszczą Dudy do prezydentury niedopuszczą.
II
Tymczasem powinni dogadywać się z innymi partiami aby komisje poobsadzać, krytyczne miejsca wyszukać. Jedne mąż zaufania nienarobi, ale front kilku już tak. Ale po co? W wyborach samorządowych nie było obsad komisji, bo wszystkie pisiory kandydowały, ale teraz? Jeden.
Mamy sondaże takie a nie inne, do tego trzeba oszacować, jaki % głosów może zostac skręcony. Szkolenia już powinny ruszać. A nie opodatkowanie podwożenia. Co ów poseł Zbigniew Chmielowiec zrobił dla wyborów?
5
5 (2)

1 Comments

Traube's picture

Traube
Chyba trzeba przyjąć za pewnik, że co najmniej 50% stanu osobowego PiS to jakaś V-kolumna, która tylko czeka w kolejce, aby rzucić swoją garść piachu w tryby, kiedy zaczyna dla partii dziać się lepiej.

Jedyną sensowną i dla mnie akceptowalną reakcją kierownictwa PiS byłoby natychmiastowe wywalenie ewidentnego sabotażysty na zbity pysk z klubu, wyszydzenie jego kretyńskich propozycji i przeproszenie wyborców za jego - firmowaną przez PiS - głupotę. Wewnętrzne dochodzenie powinno pomóc w ustaleniu kto w partii odpowiada za umieszczenie sabotażysty na listach wyborczych.

Milczenie szefostwa PiS w tej sprawie będzie oznaczało akceptację wymierzonego w obywateli kretyństwa.

 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>