Neomarksizm

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

Weźmy takie sytuacje:

  1. Jest sobie para i wypija pól litra i idzie uprawiać seks. Ale jakaś zazdrosna zauważa to i donosi. I ponieważ byli na bani to nie mogła świadomej zgody wyrazić i jest to gwałt. Faceta zamkną, rodzina zostanie bez środków do życia itp.
  2. Jest sobie para i Sylwester: dzieci małe więc siedzą w domu i se strzelili po szampanie i piwku. Czyli opiekują się dziećmi po pijaku i można wywlec je z domu i oddać do rodziny zastępczej, która ma z tego kasiorę. I nie potrzebuje dzieci z rodzin patologicznych tylko normalnych.

Stałym elementem genderpatologii nam serwowanych jest donos. Donos jest tradycyjnie elementem konstytutywnym społeczeństwa radzieckiego stąd forsowanie go.

Kiedyś dziedzic lał chłopa batem, no to wymyślili, że się zrobi rewolucję, dziedzica powiesi i chłop będzie miał fantastycznie. Ale zaraz przyszedł kołchoz i zabrał ziemię i przyszedł sekretarz i chłop dostawał wycisk 5 razy taki, jak wcześniej. Tak było za pierwszego marxizmu i tak będzie teraz przy drugim. Istotą marksizmu jest bowiem istnienie jednej przyczyny zła na świecie - jej likwidacja spowoduje powszechną szczęśliwość. I włoski komuch Antonio Gramsci wydumał, że walka klas słaba bo klasa robotnicza woli się dorobić i kupić se domek a dzieci wysłać na nauki. Dlatego zamiast walki klas wprowadził walkę płci, kobieta zawsze będzie kobietą więc się im warstwa uciskana nie rozlezie. Prof Korab trafnie opisuje sens tej konwencji:

4. Jeśli ideał zostanie potraktowany jako obowiązek prawny, to mocą tego faktu wszyscy są przestępcami. Prof. Korab przypomniał, że właśnie ten mechanizm został wykorzystany przez Józefa Stalina. Konstytucja ZSRR była utkana z ideałów, które miały być realizowane przez wszystkich obywateli. Założenie niemożliwe w punkcie wyjścia, sprawiało że wszyscy obywatele z definicji byli przestępcami.

http://wpolityce.pl/polityka/184822-...sci-militarnej

Możemy się spodziewać takiego rozwoju sytuacji jak w Rosji po rewolucji październikowej, czy w Polsce po 2 Wojnie Światowej, kiedy to np. wchodziły podręczniki szkolne importowane ze Związku Sowieckiego, tłumaczone z rosyjskiego, ale z kompletnie zmienionym kodem kulturowym. Kto widział ten wie. Jakoś te czasy popadają w zapomnienie, żeby się Naród nie zorientował, że jedno i to samo. Podobne założenia muszą dać podobne efekty. Możecie się spodziewać jedynie dopracowanej estetyki.

Img.: kwejk.pl  @kot

5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>