Dyskryminacja w Polsce się pogłębia

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej podpisana przez prezydenta Komorowskiego. Było to do przewidzenia, bo sam tytuł to gwałt na logice. Dzielenie na blondynów i łysych. Przecież przemoc domowa nie wyklucza kobiecej i na odwrót. Powinno być: "Konwencja o zapobieganiu przemocy i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i mężczyzn. W domu i zagrodzie. I na podwórku".
A ja się pytam: gdzie jest plan B czyli przejęcie finansowania kasiorą poprzez organizacje kobiece normalne? No ni ma. A protestować każdy potrafi. Ale ja nie o tym chciałem pisać:

Otóż dotarłem do materiału filmowego pokazującego powszechną akceptację dla przemocy. Są tam zawarte tezy, których nikt nie podniósł w trakcie dyskusji o owej nieszczęsnej Konwencji:

Przemoc domowa wobec polskich mężczyzn [Kontrowersje]

https://www.youtube.com/watch?v=2WDFhPQZCaA

Nikt, ale to nikt nie poruszył tematu - oto prawdziwe tabu!!!! Ani Pisiory, ani nawet Korwin. Nikt nie wyciągnął publicznie statystyk - no chyba  że wyciągnął?

Mamy takie zjawiska:

  • traktowanie mężczyzn jako sprawców przemocy - zawsze. Nawet jak są ranni i skatowani.
  • nie udzielanie pomocy mężczyznom - ofiarom przemocy.

Czy faktycznie w 2011 nie zarejestrowano żadnego mężczyzny - ofiary przemocy?

Widzimy zatem, że w Polsce faceci są dyskryminowani! Jeśli mamy parę przypadków, że facet był uznany za sprawcę a był ofiarą to całą statystyka staje się niewiarygodna. I tym się trzeba zająć w pierwszej kolejności. Widać tu destruktywny wpływ dyktatury matriarchalizmu.

A tu link do strony walczącej ze stereotypami : http://www.prawaojca.org.pl/

Img.:
http://urodaizdrowie.pl/polki-sa-najbardziej-agresywne-na-swiecie  @kot

0
No votes yet

Więcej notek tego samego Autora:

=>>