Po debacie prezydenckiej.

 |  Written by Smok Eustachy  |  2

Nie ma jak dobra zrypa. Od razu lepiej poszło.

Prezydent  Komorowski wyciągnął opowiadanie fantastyczno-naukowe jako zarzut wobec Prezydenta Dudy. Dokonał niniejszym samozaorania:

http://telewizjarepublika.pl/szczerski-komorowski-odniosl-sie-do-interpretacji-mojego-tekstu-science-fiction,20170.html

Poza tym PBK nie odpowiadał na pytania z zasady. Nie zadeklarował się, że przyjmie. Duda zadeklarował chrześcijańską wspólnotę i jutro będzie histeria we Wyborczej. Pomysł Komorowskiego z Konwencją nie był głupi, bo ciężko w dwóch zdaniach wyjaśnić jej przewrotność. Wyciągnięcie Jedwabnego też się nie powiodło, bo Duda zaplusował, mówiąc tyle, ile się da w chwilę.

Komorowski po raz kolejny wyciąga lewe kwity , niemniej sztab Dudy powinien to ogarnąć, bo temat był dość świeżo wygrzebany przez Wyborczą. A co Wyborcza napisze to PBK powtórzy. Komorowski ceni sobie tylko flaga unijną, która ma 12 gwiazdek a państw 27 jest. Nie ma naszej gwizdki a status flagi unijnej jest niejasny. Do Wojewódzkiego poszedł, który zapłacił pół miliona za wtykanie flagi. Wstyd. Owszem, możeł żałosny ale podkreślić można było, że barwy nasze biało-czerwone są a nie biało-różowe z ciemnymi okularami w różowych oprawkach. Bronek próbował przerywać i nie wychodziło mu, gubił tajming i przekraczał czas. Słabo w meritum. Kukiz skomentował, że krawat dla Bronka a  meritum dla Dudy. I to tyle:

I po debacie

Obawa przed TVN okazała się nieuzasadniona.

3.666665
3.7 (3)

2 Comments

polfic's picture

polfic
"Obawa przed TVN okazała się nieuzasadniona."

I to jest najbardziej zastanawiające smiley

Więcej notek tego samego Autora:

=>>