Marsz 2021

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

Przyznam się szczerze że PiS mnie zaskoczył swoim ostatnim wyskokiem. Wybrał bowiem ucieczkę do przodu i rozciągnął patronat państwowy nad Marszem Niepodległości. Marsz ten stał się wizytówką środowisk narodowych, które musiały wywalczyć ten Marsz, z przyczyn o których później. Jeśli PiS marzy o poszerzeniu swej bazy politycznej to podobne działania powinny być oczywiste, tymczasem zaskoczyły obserwatorów areny politycznej u nas.

  Porozmawiajmy teraz o stronie inteligentnej inaczej:

  Fikanie przeciw Marszowi jest aktem skrajnej głupoty bo z jednej strony kojarzy się z komuną, która zakazywała obchodzenia 11 Listopada, Święta Niepodległości i Piłsudskiego. I Dmowskiego. Bardzo się źle to kojarzy tym bardziej że animatorami są tu komuniści. Wyzywanie porządnych ludzi od faszystów też się źle kojarzy u nas ze staliniętami. Tym bardziej że animatorami są tu stalinięta. Żeby nie było nieporozumień: z punktu widzenia Wandy Wasilewskiej patrioci polscy są faszystami bo tak kazał Stalin ich nazywać. Wasilewska się obraziła jak Polska nie została republika radziecką w ramach ZSRS i pojechała tam na zad bo nie była w stanie wytrzymać w kraju nieradzieckiem. Spadkobiercy jej ideowi teraz ożywieni są nadzieją zamienienia naszej Ojczyzny w republikę sowiecką w ramach Eurokołchozu (ZSRE) stąd ich zmasowane działania.

   

  Mamy tu jeszcze skutki lewicowej doktryny wykluczenia: Marsz zaczął skupiać ludzi skazanych przez lewicę na marginalizację i exterminację i wyginięcie. Lewaki próbowały blokować i paralizować Marsz ale nie udało im się to, bo na ich demonstracje chodzi mało kto. Próba zaangażowania juleczek w walkę z Marszem była nieporadna i śmieszna. Nie kumali też, że Antiifa, wezwana z Niemiec nie przysporzy im popularności. Niemiec antifiarz dziwił się wyraźnie, że kojarzy się go z Gestapo i SS. Niezorientowany taki. Tak lewaki napompowały frekwencje do 250 000 tysięcy. Sukces frekwencyjny Marszu jest zasługa Wyborczej, Krytyki Politycznej, Blumsztajna itp i ich prowokacji jak palenie budek przed ambasadą i wozów TVN. Było myśleć wtedy.

  Ja zaś uważam się za prekursora, pisałem bowiem już dawno że gubernator Hans Frank zakazał zgromadzeń powyżej siedmiu Polaków a tu dwieście tysięcy wychodzi na ulice. No to  lewaki muszą protestować, tym bardziej że ożywia ich duch konferencji Gestapo-NKWD w Zakopanem z ustaleniami:

  • Wymiana informacji między ZSRR oraz III Rzeszą na temat polskiej konspiracji.
  • Eliminacja polskiej elity przywódczej oraz polskiej inteligencji.
  • Działania zmierzające do wynarodowienia Polaków w celu pozbawienia ich tożsamości narodowej i włączenie populacji narodowości polskiej w narody obu krajów w ramach germanizacji bądź rusyfikacji.

   

  Co, może nie idą po tej linii?

   

  W każdym bądź razie w tym roku mamy irracjonalny wierzg Trzaskowskiego który na razie zrobił klapę. Sądy się skompromitowały po raz kolejny lekceważąc znaczenie pandemii i lokdaunów. Tamte nie rozumieją, że skoro nie mają siły aby zwalczyć patriotyzm to nie powinny się wygłupiać i wierzgać, bo tylko nas wzmacniają i okazują dowodnie swą zdegenerowaną naturę. Coroczne prowokacje, zwożenie kostki brukowej są żałosne dlatego, bo ich strajki kobiet jednorazowo robią więcej chlewu niż cały Marsz w swej historii. Dewastacje, kamiory butelki, napady... Dokumentacja jest filmowa.

  W każdym razie teraz w końcu pojechali po Trzaskowskim tak, jak zasłużył. Czytałem na forum Wyborczej glosy frustratów. Trzaskowski jak ci nasz Marsz nie pasuje to se zrób swój marsz podległości, zrób se święto podległości, tylko kto na to przyjdzie? Nikt. Ryzyko jest takie, że Trzaskowski spróbuje ataku wręcz dlatego wojewoda kazał mu pochować ławki i pozabierać kamiory. Trzaskowski Wzniesie czerwony sztandar rewolucji i bedzie powtórka z 1920 roku z Bitwy Warszawskiej. Co poradzisz jak nie poradzisz. Widok kwęku staliniąt obrażających się za celne podsumowanie ich postawy jest paradny. Jak im tłumaczyłem wiele razy: jak wchodzisz do ringu to musisz się liczyć z zarobieniem fangi w nos. Jak to wyzywało, jak się piekliło, że naziole, że faszyści. Teraz płacze.

  U nas znalazły się arbitry elegancji, że niby nie można. Jak nie można jak można. Same przeprosiny nie wystarczą: najpierw niech te Krytyki Polityczne, Wyborcze, KODy, Razemy, Galopujące Majory uskutecznią pokutę urządzając marsz pokutny z posypywaniem głów popiołem, łkaniem, kwileniem  i wszelaką ekspiację za zbrodnie oszczerstwa. Czyli wyzywania porządnych ludzi od faszystów.
  5
  5 (1)

  Więcej notek tego samego Autora:

  =>>