|  Written by Godziemba  |  0
Bogusław Miedziński był, obok Karola Polakiewicza i Mariana Kościałkowskiego, ważnym reprezentantem Piłsudskiego w Sejmie I kadencji.

      Najważniejszą rolę spełniali wyżej wymienieni w sejmowej komisji wojskowej.  Ich działania miały na celu zdecydowaną krytykę polityki wojskowej kolejnych rządów oraz uświadomienie opinii publicznej, iż armia pozostaje bez wodza, w związku z czym niezbędny jest powrót Marszałka do czynnej służby wojskowej.

5
5 (1)
 |  Written by Janusz40  |  0
Donald Tusk opublikował swoją opinię (oczywiście skrajnie krytyczną) wobec obecnych władz Polski. Zamieszczam do niej swój komentarz:

5
5 (1)
 |  Written by karlin  |  45
Kaczyński zrejterował już na całej linii. To jest coś znacznie, znacznie gorszego od jego głupiej decyzji z 2007 r. Wtedy, przynajmniej teoretycznie, były jeszcze wybory. A teraz nie ma już nic. W dwa lata wszystko będzie pozamiatane, a dzielnice i miasta dla "uchodźców" (pewnie w ramach programu "Mieszkanie + Uchodźca") wyznaczone.

A może tak miało być od samego początku? 

3.57143
3.6 (7)
 |  Written by grzechg  |  3

Premier Mateusz Morawiecki jedzie do Brukseli z poparciem Viktora Orbana, który zapewnił w Warszawie, że Węgry nie poprą nałożenia sankcji na Polskę w przypadku, gdyby miało dojść do głosowania nad nimi w Radzie Europejskiej. To oczywiście kluczowa deklaracja, która daje polskiemu premierowi dobrą pozycje wyjściową do rozmów w Brukseli, ale przecież nie o to chodzi tak naprawdę w sporze z Komisją Europejską. Nie chodzi ani o wymiar sprawiedliwości, ani o przestrzeganie praworządności, chodzi natomiast z pewnością o wartości.

5
5 (3)
 |  Written by Godziemba  |  2
W listopadzie 1922 roku Bogusław Miedziński został posłem, wybranym z listy PSL-„Piasta”.

5
5 (2)
 |  Written by Smok Eustachy  |  1

Wyobraźcie sobie Łozińskiego debatującego o tych mezonach z Miśkiem Kamińskim, Szczerbą, Gajewską, Pomaską, Nitrasem, Ryśkiem Petru. Zanim coś chlapnie na Fejsbuniu powinien sprawdzić, ilu członków PO ma podstawowe wykształcenie. Ponoć większość. Nie jest to obiektywny zarzut, że są tępi obiektywnie, tylko subiektywny zarzut to jest. Że nie pasuje Platforma do obrazów kreowanych przez obecnego lidera KOD. Ale palnął ni w pięć, ni w dziewięć. Przecież tam u nich nikt nie ma pojęcia o barionie. Ten koleś z czapeczką z Caracala? Konrad M. mu jest? Kijowski? Szeinfeld?

5
5 (4)
 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 907 (niedzielna) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

5
5 (1)
 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0

Jedz, pij i popuszczaj pasa - Godziemba o okołoświatecznym obżarstwie szlachty.

Zajawki audycji 906 (czwartkowej)

0
No votes yet
 |  Written by Smok Eustachy  |  1

Obecna ordynacja proporcjonalna z progiem jest niezgodna z konstytucją, dać może bowiem nieproporcjonalne wyniki. Można mieć 6% głosów aby teoretycznie dostać 100% mandatów. Jest to wynik nieproporcjonalny zupełnie. Jak tzw. prawica się rozproszyła i po części nie weszła w 2001 roku to były śmichy-chichy, że się nieznają, że nie umią, nie nadają się. A jak teraz lewica nie weszła to jest płacz. Proporcjonalizm polega na zachowaniu proporcji oddanych głosów od uzyskanych mandatów. A tego ni ma. Ale klepnęli tą ordynację no i jest. Niech cierpią.

5
5 (4)
 |  Written by Siłaczka  |  0

Jest od kilku lat na fb taka niezwykłej urody strona Witold Pilecki - Pater Patriae  Mozna tam zamieścić swoje świadectwo kim jest dla mnie Rotmistrz Witold Pilecki. Wczoraj Alicja poprosiła o zamieszczenie jej świadectwa.

5
5 (3)

Pages