Przyszłość "jest już teraz"

 |  Written by Danz  |  5
Niemiecka lewicowa ekipa filmowa udała się do katolickiej Chorwacji. Gdzie włamała się do budynku kościoła katolickiego w Dubrowniku. Na tle głównego ołtarza stworzono nagie sceny pornograficzne, a następnie umieszone je w internecie. To, że Europa się degeneruje, to wiemy od dawna, ale tego że nienawiść do własnej kultury i tożsamości degeneruje, o tym dowiadujemy się coraz częściej.

Lewacy nie mieliby odwagi włamać się do meczetu, do synagogi, chyba jeszcze nie. Natomiast znieważanie chrześcijańskich symboli religijnych nie spotyka się z reakcją liberalnych władz. Można wręcz odnieść wrażenie, że wielu „politykom na zachodzie” upadek chrześcijaństwa wręcz sprawia przyjemność.

Co czeka Europę, raczej nic dobrego. Postępująca degeneracja, islamizacja powiązana z terrorem politycznej poprawności.
Cieszmy się starą dobrą Europą, bo szybko odchodzi, a za kilkadziesiąt lat, nasze dzieci i wnuki będą przyjmowały uchodźców uciekających przed krwawym szariatem w takich krajach jak Niemcy, Francja, czy Belgia.
5
5 (5)

5 Comments

Danz's picture

Danz
Czyli mewka, co też widać na zdjęciu.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

krisp's picture

krisp
On naprawdę zasługują na szariat. I myślę, że się doczekają. smiley

Pozdrawiam

krisp
Danz's picture

Danz
Tak zwany "zachód" popełnia widowiskowe samobójstwo. Lewacy w pogoni za "artystyczną prowokacją" niszczą fundamenty europejskiej kultury. Ludzie pozbawieni własnej kultury łatwo przyjmą kulturę silniejszą i dominującą.
Co też się dzieje... Czy już za 15-20 lat będziemy zawracać pontony z białą ludnością uciekającą ze Skandynawii, a na granicach niemieckiego kalifatu ustawimy druty kolczaste i wieżyczki?
Moim zdaniem tak.
Przyszłość staje się przyszłością na naszych oczach.
My tylko nie potrafimy odczytywać znaków czasu.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Więcej notek tego samego Autora:

=>>