2016 na trzeźwo...

 |  Written by Jabollissimus  |  1
Ho, ho! Intencja to niemała, a dla niektórych szalona! Bez grubszego ideolo, to się na pewno nie uda. No bo, jak to to tak, "w tym kraju" wytrzymać tak o. Tożto albo się człek zabije albo innych pozabija. Tożto trzeba się napić!

Ale chłopcy, ja tak widzę, że już cienko ze zdrowiem. To już nie te wątroby i trzustki, żeby z ludźmi honoru (czy tam z horroru) jak równy z równym pić jak kiedyś. Adaś, nadredaktor, twarz taka już lekko zasuszona. Misiu, taki cały czerwony w kółko chodzi. Kwach, ten się jeszcze trzyma, ale wyraźnie widać, że to już pół-człowiek-pół-litra.
Te, Swetrusy, Lisieły, delirka? Tremensy? Łapy się trzęsą, białe myszki jawią, demokrację wam kradną... No, ja rozumiem, że bania niezła, ale to nie znaczy, że od razu śpiewy na całe osiedle urządzać!
Chłopaki wszystkie! I dziewczynki! Już widzę, że na Jacki Wędowniczki nie będzie wam starczać. Więc ja wam dobrze radzę... Zróbcie sobie przerwę, post jakiś. Przeca, jak wy się będziecie przerzucić na tę świetlicówkę, cośmy ją po podziemiach pędzili, to się powykańczacie!

To tyle ode mnie do lewych. Serdeczne precz z KOłDuną!

A tak poza tym, też info dla prawych. Rok 2016 to 1050 rocznica chrztu Polski. Jest to też 350 rocznica ślubów lwowskich. Nawet Światowe Dni Młodzieży. I, i, i... cholernie dużo roboty w Polsce. Jest intencja!

Img.: http://historia.wp.pl/title,Mit-rozmow-w-Magdalence,wid,16368544,wiadomo... @kot
 
5
5 (4)

1 Comments

Więcej notek tego samego Autora:

=>>