Alfie Evans nie żyje! - uzupełnienie

 |  Written by krisp  |  2
Uzupełniając mój wcześnejszy wpis o śmierci Alfie Evansa, podaję link do wspominianego przez mnie artykułu na temat zanieczyszczeń w szczepionkach: http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.php, żeby wytrącić pro-szczepionkowcom potencjalny argument, że krisp sobie coś tam wyssał z palca.

Życzę zainteresowanym pogłębionej lektury i nie unikania trudnych pytań, bo przecież tylko prawda jest ciekawa. 

​Polecam również do obejrzenia:
1/  doskonałą dokumentalną serią The Truth About Vaccines: https://www.youtube.com/channel/UCnZ_o5cpwkHJuEYjPtM0j5A,
​2/ film Vaxxed / Zaszczepieni (do poszukania w sieci),
3/ oficjalny kanał VAXXED na YouTube: https://www.youtube.com/vaxxed 
​4/  wstrząsający duński dokument na temat szczepionki HPV : https://www.youtube.com/watch?v=UX7NXLpEe7k&t=1006s (którą polska władza próbuje okaleczyć teraz polskie dziewczynki)
i wiele innych ogólnodostępnych. 

​Zanim zaszkodzicie swoim bliskim/znajomym - PYTAJCIE I SPRAWDZAJCIE. Szkody poszczepionkowe - potrafią być DEWASTUJĄCE i NIEODWRACALNE, a straszenie epidemiami, to celowe pro-szczepionkowe sianie paniki, żeby starsząc utratą zdrowia, a najlepiej od razu śmiercią, ​było łatwiej manipulować spanikowaną masą ludzką. 

Pozdrawiam

krisp
5
5 (4)

2 Comments

Obrazek użytkownika ro

ro
W UK były głosy, że ta lekarsko - sądowa obstrukcja była spowodowana tym, że Alfie w maju miał skończyć dwa lata i od tej pory do końca życia cała opieka nad nim odbywalaby się na koszt państwa.
Nie bardzo mi się chce w to wierzyć, bo dlaczego na przykład młodsze dzieci miałyby być z takiej opieki wyłączone, ale z taką informacją się spotkałem.
Obrazek użytkownika krisp

krisp
Też o tym słyszałem, ale trudno mi się do tego odnieść, bo nie mam wiedzy na temat tamtego systemu, a nie bardzo widzę  okolicy kogoś, kogo mógłbym potraktować jako fachowca od tamtego systemu prawnego w zaresie ochrony zdrowia. Może jest coś na rzeczy.

Pozdrawiam

​krisp

Więcej notek tego samego Autora:

=>>