Banksterski lokaj Timmermans znowu atakuje Polskę

 |  Written by Docent zza morza  |  0

image

 Są na tym pełnym niepokojów i nieobliczalnych zmian świecie pewne stałe, niezmienne i dające wszystkim poczucie błogiej stabilności wartości – jak to, że po każdym dniu przychodzi noc, a po nocy wstaje dzień, po deszczu pojawia się słońce, a po wiośnie nadchodzi lato… tak i można być pewnym, że możni tego świata za żadną cenę nie pozwolą nam być sobą. 

Bo ich zdaniem Polska jest zbyt duża i zbyt ważna, by pozostawić ją nam samym. 

I tak, po kilku miesiącach przerwy, jak „diabełek z pudełka” pojawił się nagle brukselski komisarz Timmermans, oczywiście znowu krytykując i atakując Polskę – tym razem „na odcinku klimatycznym i środowiskowym”  (bo z dotychczasowego frontu walki o „demokrację i praworządność”  to już został zdjęty). 

Bo "Timuś"  jest chyba najwyżej postawionym człowiekiem Sorosa w Brukseli - a sam Soros najwyraźniej uważa Polskę za swoją własność, bo mu nas oddano  w ramach paktu Jaruzelski-Rockefeller - (na ile lat i na jakich warunkach???) - co przypięczetowano okrągłym stołem.

image

I dlatego jakakolwiek próba naszego autentycznego wybicia się na niepodległość zawsze będzie zawzięcie zwalczana przez ludzi Sorosa - tak w kraju - patrz - wszelkie michniki – czyli totalsi oraz wszystkie „zaprzyjaźnione redakcje”, jak i zagranicą... 

A mimo swej wysokiej pozycji,„Timuś”  jest jedynie lokajem Sorosa i najwyraźniej tylko realizuje wystawiony przez „wielkiego filantropa”  kontrakt na Polskę (a raczej na jej b. mocno nieprawilne i „populistyczne” ”tymczasowe władze warszawskie”).  

I wypada się nam wszystkim modlić, by kontrakt ten był jedynie polityczny, a nie „smoleński”… 

I tak, gdy"Timuś"  w Brukseli odpowiadał "za praworządność",  to ataki na nas szły po tamtej linii - a gdy zablokowano jego awans na szefa KE i wypchnięto na "klimat i środowisko"  - to właśnie stamtąd należy spodziewać się jego dalszych bezustannych ataków. 

Pisałem jeszcze we wrześniu = > Teraz zaatakują nas "klimatycznie"

Nietrudno było przewidzieć to przeniesienie punktu ciężkości w walce Brukseli "z narodowo-prawicowo-rewizjonistycznym polskim odchyleniem" z "obrony demokracji i praworządności"  na "klimat i środowisko"...

Bo „Timuś” - jako zaufany człowiek Sorosa (czyli samych Rotszyldów) - ma przecież misję do spełnienia - więc uwija się biedaczysko, jak może... (albo tamci znajdą sobie w Brukseli innego, nowego człowieka "od brudnej”, oby nie „mokrej”, roboty). 

I nie można się tu oburzać na samego „Timusia” - "bo to rękę należy karać, a nie ślepy miecz". 

Jednego można być pewnym - tam gdzie wyląduje Timmermans jako człowiek Sorosa - to właśnie stamtąd będą szły nowe ataki na Polskę – niezależnie od tego, co zrobimy albo i nie zrobimy - mogła pretekstem być "praworządność", to może obecnie być "węgiel i klimat " - a gdyby np. udało się go jeszcze bardziej zmarginalizować w Komisji Europejskiej i w końcu wmanewrować np. w portfolio "wewnętrznych spraw administracyjnych Komisji"  - to wtedy i kwestie (jak zawsze - nadmiernego!!!) zużycia papieru toaletowego przez personel Komisji oraz np. żywotność tonerów do kopiarek - też by niezawodnie zostały przez niego powiązane z "tym okropnym rządem w Warszawie"… 

P.S. Mam taką cichą nadzieję, że nasi politycy zaczną wreszcie mówić prosto z mostu, bez owijania w bawełnę - jak sprawy się mają i jakie zagrożenia na nas czyhają.  

Nie muszą przy tym wymyślać niczego nowego – wystarczy, że wezmą przykład z naszego węgierskiego sojusznika. 

Bo Wiktor Orban oraz inni politycy Fideszu otwarcie wskazują palcem Sorosa jako sprawcę wielu europejskich nieszczęść oraz bezpardonowo piętnują jego zakulisowe wpływy w Brukseli. 

= > Hungary accuses - Soros pulls the strings in Brussels

Bo jeszcze żadna utopia – ani ta francuska, ani ta bolszewicka, ani ta kulturowo-obyczajowa - każda obstalowana i opłacona przez międzynarodowych banksterów - nie przyniosła zwykłym ludziom nic dobrego…  

I podobnie będzie z ich aktualną wizją Europy bez państw i granic, pozbawionej swych korzeni, tradycji i kultury oraz zasiedlonej głównie przez „eurazjatycko-negroidalną rasę przyszłości”  oraz sterowanej przez żydowską „duchową szlachtę Europy”.  

= > Dlaczego multi-kulti to samo zło

A ponieważ - chroniąc wszelką normalność (w tym naszą tożsamość, tradycję, kulturę, wiarę, rodzinę i patriotyzm) - ośmielamy się stawać na drodze tych obłąkańczych wizji – dlatego spodziewajmy się dalszych ataków ze strony ich lokajów... 

= > Orban: Timmermans prowadzi walkę ideologiczną

 

5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>