Córka Rostowskiego była Misiewiczem tylko o tym nie wiedziała

 |  Written by Andy51  |  0
 
Jak się chce psa uderzyć to się kij znajdzie mówi polskie przysłowie. Tak właśnie jest z tzw. sprawą Misiewicza. Totalna opozycja tak naprawdę atakując Misiewicza atakuje PiS.
PO w  wieku 23 lat zatrudniła jako doradcę w gabinecie politycznym Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, mimo braku doświadczenia oraz tego, że nie przeszła odpowiednich egzaminów dopuszczających, Maję Rostowską córkę Vincenta.
Nie gorszy był minister Sienkiewicz zatrudniając 23-letniego Pawła Polaka, który  wcześniej pracował w firmie Exi Sport na umowę o dzieło, teraz  ma etat doradcy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych wraz z innym doradcą  21-letni Adamem Malczakiem.
Mając takich doradców wiadomo dlaczego Polska była państwem teoretycznym.
Nie było żadnego jazgotu wszystko było cacy. Mam stosunek ambiwalentny do działania partii , jest pewne, nie będzie Misiewicza będzie ktoś inny i co wówczas również się cofniemy?
http://wpolityce.pl/polityka/279118-corka-bylego-ministra-finansow-jacka-rostowskiego-produkuje-obiektywne-reportaze-o-polsce-w-bbc-tak-sie-tworzy-glosy-zza-granicy
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/jacek-rostowski-wsadzil-swoja-corke-do-msz_157425.html
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/sienkiewicz-o-zatrudnieniu-21-latka-mlodzi-ludzie-to-przyszlosc/spx1l
 
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>