Totalitarny Dworak

 |  Written by grzechg  |  4
Ukraina jest najważniejsza, jest dla nas najważniejsza i dla wolności narodów Europy jest najważniejsza. To być może ostatni taki narodowy protest na naszym kontynencie, zrodzony z ucisku, krzywdy, oszustwa i z wielkiej wiary w to, że można się uwolnić od Moskwy. Oczywiście cała zgraja unijnych komisarzy, różnych dyplomatów, ożyła teraz jak Zombie i kombinuje jak tu zgotować Ukrainie „okrągły stół”. Dlatego „niewinny” list Jana Dworaka do Ojca Tadeusza Rydzyka nie jest gorąco komentowany, a zasługuje na to. Dziś co prawda Telewizja Trwam dostała w końcu rezerwację na Multipleksie, ale  listu Dworaka nie można pominąć. To jest  nie tylko skandal i kuriozum, to już jest wstęp do totalitaryzmu. Wiemy już od zwolenników „filozofii” Gender, że płeć możemy sobie wybrać, co za luz….. W Niemczech są już oficjalnie trzy, a nie dwie płci,   a w ruchach LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści, transgenderowcy) wymienia się nawet osiem płci, po prostu mamy już „kosmitów”, bez lądowania ich na Ziemi.
 
Doprawdy czekam z upragnieniem na ruch Gender w środowisku kóz i baranów, bo przecież na pewno tam też postęp ma miejsce, tylko z racji różnic językowych jeszcze nie odkryliśmy LGBT wśród sów i lisów. Paranoja jest już ogólnoeuropejska, a Bruksela ochoczo i szczodrze finansuje gender i wszelkie ruchy walczące z homofobią. Tymczasem sytuacja jest dokładnie odwrotna. To chrześcijanie, a już szczególnie katolicy są powszechnie dyskryminowani w krajach Unii Europejskiej. To w cywilizowanym Londynie, a nie na Borneo, odmówiono rodzinie adopcji dziecka, bo raczyła mieć konserwatywne poglądy i krzywo patrzyła na homoseksualistów. No i na tym tle jakże pięknie wygląda list Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jana Dworaka, skierowany do ks. Tadeusza Rydzyka.

W jednej z audycji „Radia Maryja”, w listopadzie ubiegłego roku,  Ojciec Rydzyk uznał homoseksualizm za chorobę ( co jest zgodne z nauką Kościoła, uznającą homoseksualizm za grzech) i dodał,  metaforycznie:  „nie zabijam chorego, ale leczę”. Zresztą, cokolwiek by sądzić czy nie sądzić o tym, czym jest homoseksualizm, mamy jeszcze (?) w Polsce wolność słowa, wolność wypowiedzi, prawo do własnych poglądów. Mogła Światowa Organizacja Zdrowia wykreślić homoseksualizm z chorób, ale dla mnie czy kogokolwiek innego może on być po prostu chorobą, grzechem, jak kto woli. W obliczu tylu niewybrednych ataków na Kościół, kiczowatych i obrazoburczych wystaw z gołym facetem leżącym na krzyżu, specjalny list Jana Dworaka do Ojca Rydzyka, to już nie tylko absurd, ale po prostu prowokacja i zapędy totalitarne. Do tego szef KRRiTV zarzuca księdzu Rydzykowi dyskryminację i łamanie Konstytucji RP, sam dyskryminując Telewizję Trwam przez wiele miesięcy i lekceważąc głos trzech milionów Polaków. Jak w ogóle ktoś taki może pełnić tak odpowiedzialną funkcję, stać na straży porządku medialnego w Polsce, ale też na straży wolności słowa? Bo KRRiTV  ma też takie powinności wobec społeczeństwa.
 
Czy doprawdy resztki rozumu i rozsądku wyparowały już z tak zwanych elit III RP? Bo przecież wypowiedź Ojca Rydzyka może zwolennikom Gender się nie podobać, może ich razić, ale codziennie z setek ust palikopodobnych płyną szerokim strumieniem ścieki na chrześcijaństwo, na katolików, na naszą wiarę. Najkrócej podsumowując ten list Dworaka, to wyjątkowa wręcz bezczelność, godna najbardziej zatwardziałych kacyków epoki PRL-u. Gdzieś  te zdolności musiał nabyć przewodniczący KRRiTV.


ed. img SG. Źródło: wpolityce.pl
5
5 (8)

4 Comments

Obrazek użytkownika ciociababcia2

ciociababcia2

Niepokojące powiązania Dworaka

Kolejne kontrowersyjne powiązania przewodniczącego KRRiT Jana Dworaka.

(fot.PAP)
Okazuje, że bliskim przyjacielem przewodniczącego Krajowej Rady jest Jarosław Szczepański, prezes organizacji B’nai B’rith– instytucji, która jest zorganizowana na wzór ruchu wolnomularskiego.

Wszystko wskazuje na to, że zarówno Dworak jak i Szczepański zadbali o wojskowych i oficerów MSW w Telewizji Polskiej. Jarosław Szczepański był rzecznikiem Dworaka za jego prezesury w TVP.

Widzimy, jakie tutaj są różne nitki, które prowadzą do masonerii; z jednej strony do masonerii żydowskiej, z drugiej strony pojawiają się wątki związane z masonerią rytu francuskiego; czyli WSI, o czym obszernie pisałem w swojej ostatniej książce „Masoneria Polska 2012”. To są wszystko jakby przesłanki wskazujące na to, że chodzi tu o walkę z Kościołem, z katolicyzmem, z polskością i są czynniki które na to naciskają bardzo mocno – powiedział dr Stanisław Krajski, publicysta i historyk filozofii.

Zwrócił on także uwagę, że powiązanie Dworaka ze Szczepańskim wpisuje się w działania mające na celu atak na Kościół, a co za tym idzie na decyzję KRRiT o nieprzyznaniu TV Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie.

- Później znalazło się jego nazwisko w raporcie likwidacji WSI, gdzie został określony jako tajny współpracownik WSI. On wytoczył sprawę panu Macierewiczowi i tę sprawę wygrał. Mniej więcej w tym czasie, kiedy trwało B’nai B’rith został mianowany przez prezydenta Bronisława Komorowskiego – wtedy wicemarszałka Sejmu; szefem biura prasowego Kancelarii Sejmu i w tym czasie zasłynął tym, że odebrał stałe przepustki dla dziennikarzy Naszego Dziennika i Telewizji Trwam, między innymi też tygodnika „Solidarność” i „Nasza Polska”. I wreszcie został odznaczony przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za działalność na rzecz przemian demokratycznych wolności słowa i wolnych mediów – przypominał dr Stanisław Krajski.

RIRM
http://www.radiomaryja.pl/informacje/niepokojace-powiazania-dworaka/
 

ciociababcia

Obrazek użytkownika Recenzent JM

Recenzent JM
Dworak, to moim zdaniem taki wypełniony fałszem, arogancją i tupetem dworak. Polecenia swoich panów wypełnia na kolanach z czołobitnymi ukłonami.
Myślę, że jeszcze kiedyś powinien odpowiedzieć za swoje działania przed chłodnym obliczem sądu.
Serdecznie pozdrawiam.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>