Tak sobie myślę...

 |  Written by Pyzolina  |  4
Jeżeli wg Belki Amber Gold był oczywistym przekrętem, to dlaczego nie złożył formalnego zażalenia do prokuratury? Czy nie należy pociągnąć do odpowiedzialności za to "niedopatrzenie?  Jasno, jednoznacznie ujawił,że. w i e d z i a ł  ( w odróżnieniu od amnetycznych prokuratorów, których dopadła sądownicza demencja)ilustracja z:http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/PqHk9kqTURBXy8yZTkyYzdmY2E1NGFiZDE3N...
Hun
5
5 (2)

4 Comments

Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
Bo oni (znów to "oni") byli i są (a przynajmniej nadal im się tak wydaje) ponad...
Ponad bywatelami, prawem, nawet - państwem ("ch.j, d.pai kamieni kupa").
Pora sprowadzić ich na ziemię, a potem - za kratki.
Takze Tuska z Brukseli.
 
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Waśnie wróciłam. 
Nie wybiegaj poza temat. Chodzi konkretnie o f a k t, że prezes NBP, facet, którego obowizkiem jest dbać o polski pieniądz był świadom mającego miejsce gigantycznego oszustwa i nie zrobił NIC. Co do Tuska, to wiemy tyle,że czegos tam nie był pewn, cos tam synowi powiedział - no, ale w końcu ten syn jednak zdecydował się w AG wejść. Tutaj fakty świadczą wręcz na korzyść Tuska: po pierwsze co właściwie powiedział synowi to nie wiadomo ( a więc teraz w sądzie moga bajki opowiadać), po drugie jego ew. ostrzeżenia Józefa Bąka nie zniechęciły. Tusk bardzo łatwo może sie wyłgać, że "tak w sumie to on niewiele wiedział".  Można go wsadzić na minę zeznaniami Belki, jeżeli ten, załżmy, broniąc się, powie ( a ciekawiej będzie: poaże doumentację), że owszem, powiadomił premiera o przekręcie. 
Kaśka
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Przepraszam, że nie na temat,  ale znalazłam ( jak można było nie zajrzeć, skoro tytuł takie chwytny:), ale i serdecznie uśmiałam się. Nie wiem o czym tam Adaś nawijał, ale te sto osób, które przybyły z okolic ( a nawet Kielc!), to już chyba zalążek Klubów Gazey Wyborczej, nie?;););)
Kaśka

Więcej notek tego samego Autora:

=>>