Czy dopiero zgwałcenie tysięcy Niemek przez emigrantów otworzy im oczy

 |  Written by Andy51  |  11

 
Poprawność polityczna zasłania Niemcom ale nie tylko im oczy. Dopiero wczoraj po kilku dniach od sylwestrowej nocy wyszło na jaw jak zachowywał się arabska i afrykańska dzicz udająca uchodźców. Skala napastowania  była tak duża , że sprawy nie udało się zamieść pod dywan.

Otóż w noc sylwestrową, w Kolonii w Niemczech koło dworca kolejowego  ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.

Jak na ironię, w wielu miastach w Niemczech imprezy sylwestrowe odwołano... w trosce o imigrantów. Tłumaczono, że odgłosy petard i fajerwerków mogą im się źle kojarzyć i przywoływać wspomnienia z czasów wojny w Syrii.

Jakie to są wspomnienia pokazali w Kilonii. Jak wspomniałem ze względu na tak dużą ilość napastowanych kobiet wybuchł skandal. Stąd można się domyśleć , że dziesiątki prób gwałtów i gwałtów przez arabsto nie wychodzi na światło dzienne.

Kultura islamska traktuje kobiety jak przedmioty, a biała kobieta jest szczególnie „pożądana” przez islamistów.

Kanclerz Merkel dalej swoje herzlich wilkomenn, wszystko jest na dobrej drodze, pod koniec tego roku napłyną kolejne miliony islamistów udających uchodźców do Niemiec, tylko co na to niemieckie kobiety?  
 
http://niezalezna.pl/74576-sylwester-w-kolonii-imigranci-probowali-zgwal...
http://o2.pl/news/obmacywali-kradli-i-gwalcili-1000-imigrantow-zgotowalo...
 
 

5
5 (5)

11 Comments

Obrazek użytkownika alchymista

alchymista
Może byli z Afganistanu? Czemu przyjmujemy na wiarę absolutnie wszystko, co brzmi jako-tako prawdopodobnie? Ja już coraz rzadziej czytam doniesienia medialne... Najlepsze jest to: "“o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” . To jakiś absurd. Ludzie, ocknijcie się! Czy oni mieli wypisane na twarzach "jestem z Afryki" albo "jestem Arabem"???
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Nie wiem dlaczego piszesz w liczbie mnogiej, ja tego n ie czytam i się tym nie przejmuje. A lewactwo jak chce to łykać to będzie miała to co w Sylwestra w Koloni,
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
No nie.... i Ty uległeś medialnej papce? Nie wierzę! Chyba, że to inteligentna prowokacja :)

Tzw. uchodźcy to de facto zdegenerowani islamiści i w ogóle islamiści a oni postepuja zgodnie z Koranem, który nakazuje śmierć niewiernym (lub podatek) a kobiety traktuje przedmiotowo a białe konbiety jako tylko obiekty seksualne, niezaleznie od wieku: czy dziewczynka kilkuletnia czy kobieta. To źródło zła i terroryzmu. Zero islamistów na polskiej ziemi, tzw. obecnych uchodźców. Jestem cholernie zły na rząd, że przejął zobowiązania E. Kopacz. Tylko 7 tys. niby a za kilka lat bedzie ich 70 100 tys.. Inna kultura nie znosząca chrześcijan, w tym katolików. Mam nadzieję, że rząd sprowadzi uchodźców chrześcijańskich bo oni naprawdę cierpią, przeciwnie do terrorystycznych muzzułmanów, dla których w Polsce nie ma miejsca!!!!

Pozdrawiam
Obrazek użytkownika tł

Chyba to komentator nie zrozumiał ! I się zagalopował... ;-)!

"o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej"

Islamistą i wyznawcą religii Mahometa może być osoba (w tym przypadku - uchodzca) nie pochodzący z krajów arabskich lub/i Afryki Północnej. Ani Afgańczycy, ani Pakistańczycy, ani Indonezyjczycy etc. nie pochodzą ani z krajów arabskich lub/i Afryki Północnej.
Obrazek użytkownika Traube

Traube
Pies ich drapał, czy to byli Arabowie, Afgańczycy czy jacyś Murzyni. Tak czy siak, muzułmanie.
Mnie od tej "religii" odrzuca ufiksowanie na sprawach seksu.
Tam się wszystko kręci wokół dupy.
Wszystko.
Do pewnego stopnia dotyczy to chyba wszystkich religii, ale w przypadku islamu jest posunięte do jakiegoś obłędu. 
Kiedy czytacie o jakichkolwiek problemach związanych z tymi ludźmi zawsze, ale to zawsze, możecie źródło problemu wynikające z pseudoreligii, sprowadzić do dupy właśnie.
Obrazek użytkownika tł

W komentarzu celowo pomijam kwestię osi, wokół  której się kręci. Chodzi mi tylko o rzetelność informacj zawartej w notce oraz komentarzach do niej. Jeśli potrafisz na oko rozróżnić muzułmańskiego Syngaleza od niemuzułmańskiego, to poddaję się od razu ;-)!
Obrazek użytkownika Traube

Traube
1. Autor

To się działo w Kolonii = Köln, a nie w Kilonii = Kiel. Szczegół, ale dla zasady proszę o korektę.

2. alchymista

"o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej" to i tak bardzo dokładny opis tego, o czym i tak wiadomo, a czego polityczna poprawność nie pozwala napisać. Przecież oni nawet poszukując jakiegoś mordercy piszą, że był ubrany w niebieską kurtkę i miał ok. 175 cm wzrostu, ale nie podają, że to był Murzyn. 
Kiedy w Szwecji arabscy bandyci rzucają kamieniami w strażaków to durne szwedzkie gazety piszą, że to była "młodzież". Kiedy ośmiu Somalijczyków zgwałciło na promie Szwedkę gazety bezczelnie kłamały, że gwałtu dokonało ośmiu Szwedów. I to pomimo iż chyba żaden z tych bydlaków nie miał szwedzkiego obywatelstwa. O zwyrodnialcach, którzy mordowali ludzi w Paryżu pisało to politycznie poprawne tałatajstwo "Francuzi" albo "Belgowie", mimo iż same imiona świadczyły, że byli to Arabowie.
Obrazek użytkownika krisp

krisp
Popatrz no, jak kończą Niemcy. A kiedyś taka fajna aryjska rasa była. devil

Pozdrawiam noworocznie

​krisp

Więcej notek tego samego Autora:

=>>