Czy J. Grabiec jest tajną wtyką PiS w PO? ;)

 |  Written by krzysztofjaw  |  0

Oj.

 

Naprawdę jestem coraz bardziej ukontentowany możliwościami partii obecnie rządzącej, która już jest na tyle silna, że pozyskuje dla swoich działań nawet dotychczas najzagorzalszych jej przeciwników z totalnej opozycji. 

 

Jak tak dalej pójdzie, to nawet samo PiS nie będzie zmuszone do wydawania nadmiernych środków na jesienną kampanię wyborczą. Załatwią jej cele sami członkowie totalnej opozycji i sądzę, że jednak wcale nie trzeba ich pozyskiwać: są na tyle mało inteligentni (delikatnie mówiąc) i infantylni, że sami  są w stanie swoimi wypowiedziami zaszkodzić równie totalnie własnej formacji i tym samym przekreślić jej szanse wyborcze.

 

Jaskrawym tego przykładem jest ostatnia wypowiedź Jana Grabca z PO w stacji TVN24: "Będziemy mówili głośno i dobitnie Polakom prawdę, że przelewy związane z 500+ nie są z konta PiS. To są pieniądze wszystkich Polaków. Te pieniądze Polacy będą musieli zwrócić, bo są one w dużej mierze na kredyt" [1].

 

 

Co prawda Jan Grabiec twierdzi, że słowa te są wyrwane z kontekstu, ale naprawdę one padły i nie ma na ten temat nic do dyskusji. Nawet tak samo te słowa interpretowane są przez stację TVN.

 

Brawo Panie J. Grabcu. Świetnie rozpocząłeś Pan kampanię wyborczą PiS do jesiennych wyborów parlamentarnych. Jeszcze kilka takich Pana lub Pana kolegów wypowiedzi a tak naprawdę już PiS nie będzie musiał nic robić, żeby wygrać te wybory, chociaż zdajecie sobie sprawę, że je wygra? Prawda? I to zdecydowanie większą ilością procent niż w 2015 roku. I nie zdziwiłbym się, gdyby Pana wypowiedź PiS zacytował w jakimś swoim spocie wyborczym... ;). Jeszcze raz brawo!

 

Może zaczniecie się w końcu zastanawiać dlaczego tak jest i dlaczego z tego powodu, że PiS jest wiarygodną propolską partią realizowanych konkretów, obietnic i zapowiedzi? Wy mieliście swoją szansę przez 8 lat. Zmarnowaliście ją i Polacy to pamiętają i nie dadzą wam szansy na powrót do władzy. Zresztą w porównaniu z obecnymi władzami wasze byłyby nawet na arenie międzynarodowej po prostu śmieszne. Nie macie żadnych profesjonalnych kadr na żadne ministerstwo a już na stanowisko premiera żadnej. To smutne. Jesteście kompetencyjnie "miałcy", i merytorycznie, i intelektualnie, i psychologicznie. Po prostu żenada. 

 

[1] https://wpolityce.pl/polityka/453292-pokretne-slowa-grabca-polacy-beda-musieli-zwrocic-500

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>