Czy Macron jest gerontofilem ?

 |  Written by Andy51  |  2
Francja ma nowego Prezydenta. Kilka uwag po tym wyborze. Jak podają media, 92% francuskich muzułmanów biorących udział w głosowaniu, głosowało na Macrona, w myśl zasady jest Macron, jest/będzie „ bombowa zabawa”.
Emanuel i Brigida to ciekawa para. On lat 40 ona 65, ich drogi spotkały się  gdy Emanuel (lat 14)był uczniem a Brygida (lat 39 ) jego nauczycielką  w jezuickiej szkole. Jakoś tak się złożyło , że mieli się ku sobie. Nie wiem kto kogo uwiódł, czy ona jego czy on ją , ale w prawie polskim były już takie sprawy, że nauczycielka uwiodła ucznia i skończyło się to sprawą sądową.
Uwiedzenie małoletniego nazywa się pedofilią, ale w postępowej Francji nikogo to nie oburzyło, co robi pełnoletni Macron to jego sprawa , ale nastoletni młodzieniec nie tylko flirtuje ale i najprawdopodobniej sypia z o 25 lat panią to moim zdaniem nie jest normą.
W seksuologii pociąg do o wiele starszych osób nazywa się gerontofilią , czy  Emanuel i Brygida są takim przypadkiem ?  wszystko na to wskazuje.
 
4
4 (2)

2 Comments

Obrazek użytkownika stronnik

stronnik
Bo już małżeństwo czy choćby tylko samo wspólne życie, starszego mężczyzny z młodą kobietą nie ma chyba odpowiednika? A może jest tak, że nie używamy żadnego określenia w odniesieniu do takich mężczyzn, bo historycznie zostały one już dawno jakoś tam uznane jako norma?

Nie, moje pytanie nie jest przejawem chęci zrównania na siłę wszystkich ze wszystkimi oraz pragnienia żeby wszyscy byli odpowiednio etykietowani. Nie. Po prostu przyszło mi na myśl.
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
W ielu krajach związek starszego mężczyzny z młodą kobietą jest akceptowany , w drugą stronę nie.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>