Dla lewactwa Orban i Kaczyński to faszyści, Castro to rewolucjonista

 |  Written by Andy51  |  0
Nasze rodzime lewactwo często nazywa Kaczyńskiego i  Orbana faszystami, a mordercę Castro rewolucjonistom. Dla rodzimego lewactwa morderca Castro ( z jego rozkazu rozstrzelano 15-17 tys. Kubańczyków) więziono ich dziesiątki a nawet setki tysięcy ale to lewactwu nie przeszkadza.
W Europie nawet wyśmiewanie się z homoseksualistów jest mową nienawiści, natomiast prześladowanie gejów przez reżim Castro nikomu z lewactwa nie przeszkadzało. Cała masa europejskich przywódców, takich jak idiota i pijak Juncker  powiedział , że Castro dla wielu był bohaterem, premier Grecji  żegnał Castro – „ żegnaj komendancie ku wieczystemu zwycięstwu Ludów”,  Federica Mogherini nazwała Fidela Castro "historyczną postacią". 
 
„Płacz” rozlega się z Wenezueli , Korei, Północnej z Chin. Obama powiedział, że "historia oceni wpływ, jaki Castro wywarł na losy Kuby i świata", natomiast prezydent-elekt Donald Trump nazwał Fidela Castro "brutalnym dyktatorem" i wyraził nadzieję, że "na Kubie zapanuje wolność, na którą zasłużyli Kubańczycy.
 
 Pinochet ,który objął władze w Chile został nazwany przez lewactwo krwawym dyktatorem. Według różnych źródeł zabito od 1,2 tys. do 3,2 tys. osób, 80 tys. internowano.
Jeżeli porównamy okres panowania Pinocheta z „ wyczynami” Castro , to wypadają one blado przy zbrodniarzu  z Kuby.
Dla lewactwa Castro był „ El Comandante” , natomiast Pinochet krwawym dyktatorem.
http://wpolityce.pl/polityka/317062-smierc-castro-pokazuje-ze-elity-sa-jeszcze-glupsze-niz-myslelismy
https://dorzeczy.pl/kraj/15474/Juncker-o-smierci-Castro-Swiat-stracil-czlowieka-ktory-dla-wielu-byl-bohaterem.html
http://wpolityce.pl/swiat/317019-prawda-o-rezimie-castro-od-1959-r-ponad-100-tys-kubanczykow-poznalo-smak-obozow-i-wiezien-od-15-do-17-tys-osob-zostalo-rozstrzelanych
http://wpolityce.pl/kultura/317069-znamienne-ze-lewica-czci-przesladowce-gejow-puknijcie-sie-wszyscy-w-puste-lby
 

ilustracja z:http://s3-origin-images.politico.com/2014/12/17/1974_fidel_castro_ap_629...
Hun
 
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>