Do Fransa Timmermansa

 |  Written by Animela  |  0

Gdy będę adresować list do Pana muszę sprawdzić, jaką funkcję pełni Pan w UE, bo nic a nic mnie to nie interesuje  - wiem tylko tyle, że jest ona POTWORNIE kosztowna i niepotrzebna, a wręcz w najwyższym stopniu szkodliwa. Z powodu bajońskiego uposażenia Pana, Donalda Tuska i setek innych unijnych urzędników Polacy umierają w kolejkach do lekarzy. Jest Pan w oczach przeważającej większości Polaków niesłychanie drogim pasożytem, i tak właśnie Pana postrzegamy. Proszę nie wierzyć w sondaże: te są w Polsce zakłamane jak rzadko gdzie, i nastroje Polaków obecnie są w dużej części antyunijne.

 

To tyle tytułem wstępu.

Unia Europejska, lewacka aż do bólu zębów, śladem stalinistów nienawidzi i tępi odchylenia "prawicowo-nacjonalistyczne", stąd kompulsywne wręcz zachowania w stosunku do prawicowego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Łączy się z tym furiackie wręcz (i nieskrywane zupełnie) pragnie poprzedniej koalicji powrotu do władzy: władzy, którą Platforma Obywatelska realizowała nie dla dobra obywateli, lecz wyłącznie dla korzyści osobistych. Grupka ta jest niezbyt liczna, lecz wyjątkowo hałaśliwa i jako polskie lewactwo ma poparcie lewactwa unijnego. Proszę jednak sobie zapamiętać, że Polacy w 2015 r. władzę oddali Prawu i Sprawiedliwości nie po to, by "ulica i zagranica" demokratycznie wybrany rząd najbezczelniej w świecie obaliła. Nie ma na to zgody Polaków - co widać w sondażach, które pokazują coraz wyższe notowania partii rządzącej. A wybraliśmy Prawo i Sprawiedliwość, żeby zaprowadził w tej stajni Augiasza, w jaką naszą Polskę zamieniło 8 lat rządów lewackiej żulerii spod znaku PO i PSL, a naprawa sądownictwa jest tego niezbędnym elementem.

O wejściu do Unii Europejskiej Polacy zadecydowali w referendum unijnym - a wówczas nie było art. 7, na mocy którego Pan i Pańscy lewaccy kumple chcecie karać Polskę za to, że jest jedynym w pełni demokratycznym państwem w UE. Przyjęcie art. 7 (włącznie z pozostałym pakietem) było obrzydliwym, antydemokratycznym, brutalnym pogwałcenie zasad rządzących Unią i my, wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, nie zgadzamy się na użycie tych brudnych przepisów do łamania kręgosłupów tym, których wybraliśmy.

Bo Polska, Panie europejski urzędniku, pod rządami Prawa i Sprawiedliwości jest demokratyczna jak nigdy! To właśnie rząd ówczesnego premiera Tuska i jego partyjnej następczyni, Ewy Kopacz, 49 razy nie wykonał wyroku Trybunału Konstytucyjnego, a Unia Europejska milczała! Proszę więc skończyć z tą unijną hipokryzją i zająć się lepiej skierowaniem na leczenie odwykowe jawnych alkoholików, zajmujących eksponowane stanowiska w strukturacho  UE!

Informuję Pana również, że polska Konstytucja Unię Europejską traktuje jako "organizację międzynarodową",  więc wszelkie uzurpowanie sobie praw władczych w stosunku do Polski jest niezgodne z naszą ustawą zasadniczą.

A na koniec zapewniam Pana, że jeśli te wasze lewackie Komisje, Rady czy inne ciała ośmielą się na Polskę nałożyć jakiekolwiek sankcje, to - na mocy tegoż samego art. 7 - będziemy się od UE domagać kolosalnego odszkodowania za poniesione straty, a jednocześnie my, PiS-owcy, będziemy robić wszystko, aby Polska wyszła z tego koszmarnego eurokołchozu, łamiącego demokrację i prawa człowieka oraz poszczególnych państw!
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>