Dosyć! Już dosyć... tej prymitywnej i zdradliwej totalnej opozycji SKR!

 |  Written by krzysztofjaw  |  34

(jakiekolwiek skróty nie muszą oznaczać lekceważenia lub obrażania osób nimi dotkniętych).

Dosyć SKR! (SKR - może oznaczać: SKuRwieli; Swądu Knurów Radykalnych; Sarkastycznych Kreatorów Realizmu... skłaniam się do tego ostatniego)

Już po prostu nie mogę! Jestem człowiekiem impulsywnym, ale do teraz starałem się nie pisać zbyt emocjonalnie o antypaństwowej, zdradliwej i kryminalnej działalności dzisiejszej totalnej opozycji w Polsce.

Teraz, obserwując dalszy rozwój sytuacji w parlamencie nie wytrzymałem.

Już jasno widać, że zdrajcy z tzw. totalnej, radykalnej opozycji w Polsce realizują interesy naszych wrogów ze wschodu i z zachodu, są kryminalistami, warchołami i najgorszym sortem ludzi niegodnych nawet splunięcia... tylko czy polskim? To antypaństwowe i antypolskie kanalie, współcześni targowiczanie opłacani zapewne przez wrogie nam i obce siły. Są spadkobiercami najgorszych zdrajców w historii Polski, którzy też zrywali sejmy i doprowadzili do upadku Polski i jej zaborów. Tego też chcą im współcześni targowiczanie spod znaku Schetyny, Petru, Kijowskiego, Michnika, Frasyniuka, Smolara i innych a G. Soros wespół z A. Merkel i całym demoliberalnym lewactwem pełni ukrytą rolę dawnej Carycy Katarzyny II... tylko z kim obecnie śpią? Caryca kurwiła się z Poniatowskim... To z kim rozkoszuje się łóżkowo np. G. Soros?  Bo z kim np. antypolski zdrajca Petru to już wiemy, ale  pozostali rodzimi zdrajcy?... Może z Szumełdą? Biedne infantylne idiotki z .N czy PO liczyły, że to one będą wybrankami tych antynarodowych karaluchów a tu nici z ich marzeń.

Miejsce tych wszystkich zdradliwych i łasych jedynie na kasę parszywców jest w więzieniu lub na sławetnym Madagaskarze. Albo jeszcze w innym odosobnieniu w pomieszczeniach bez klamek. Polska jest dla nich za szlachetna i są jej niegodni. D. Tusk to zrozumiał i zwiał przed odpowiedzialnością karną pod skrzydła swojej krajanki A. Merkel. Jednej antypolskiej szumowiny mniej, ale taki los winien czekać wszystkie pozostałe antynarodowe paskudztwa.

Ja wiem, że oni by chcieli, aby polskie władze ich np. pobiły i zamknęły. Ja wiem, że najchętniej doprowadziliby do rozlewu polskiej krwi. Ja wiem, że dla kasy są w stanie nawet całować sorosowych między pośladkami. Ja wiem, że dla nich Polska to "chuj, dupa i kamieni kupa" i "teoretyczne państwo", które dla nich jest niczym, jest tylko dojną krową a Polakami gardzą i ich nienawidzą. Ja wiem, że są infantylnymi idiotami z brakami w wykształceniu i bez żadnego honoru. Ja to wszystko wiem...

Ale chyba nadszedł już moment, aby te warchoły niszczące polską państwowość, niszczące nasz kraj, naszą Ojczyznę zostały potraktowane przez polskie władze i Polaków tak, jak na to zasługują. Nie może być tak, żeby zdrajcy paraliżowali nasze państwo i ośmieszali je na arenie międzynarodowej. W USA już by dawno oglądali świat zza krat. Zresztą jak w wielu innych państwach. To, co oni wyprawiają to niszczenie demokracji, sprowadzanie polityki na dno szamba, to - cytując klasykiem - himalaje hipokryzji i kretynizmu.

Współczuję jedynie moim rodakom, którzy im uwierzyli i głosowali na nich. Ale nie ma co rozpaczać. Dziś widzicie co sobą reprezentują i zawsze jest przecież czas na otrzeźwienie, na co mam wielka nadzieję. Polska w Waszej większości Was potrzebuje i wierzę, że Wy potrzebujecie wolnej, suwerennej i niepodległej Polski.

K.. mać. Kto jest tą totalno-radykalną opozycją w Polsce? W wielkiej części to po prostu sprzedajni idioci i prymitywne, antypolskie oraz infantylne istoty.... nawet nie czy ludzkie!?

Biorę odpowiedzialność za swoje słowa! Jak długo można nas... zwykłych Polaków wodzić (już nie) za nos, ale za jaja... targając nimi po barłogu fałszywej walki o demokrację? Przecież oni to są zwykli totalitaryści czerpiący garściami z K. Marksa, A. Gramsciego i Szkoły Frankfurckiej. Chociaż nie... bo oni nawet tego nie rozumieją a tymi wartościami kierują się ich kreatorzy i mocodawcy. Oni to zwykłe kukiełki i pacynki na szchownicy ich kreatorów, których w Polsce reprezentuje m.in. A. Michnik i Smolarowie.

Oskarżam obecną totalną opozycję o zdradę stanu, najcięższe przestępstwo wobec Polski i oczekuję, że poniosą adekwatną karę.

DOSYĆ! Ile można ścierpieć infantylną, zdradliwą, antypolską i destrukcyjną totalną opozycję, która jest po prostu SKR!.

Ostre przekleństwa i oskarżenia?... Oj nie... po prostu na co-dzień i nigdy raczej takich słów nie używam, ale teraz nie mogę... bowiem sytuacja dojrzała do ostatecznych rozwiązań... postawieniem totalnej opozycji przed Trybunał Stanu, przynajmniej liderów oraz innych ważniejszych szmat nimi sterujących.

A jeżeli nie TS to mówię sam za siebie: "WYPIERDALAJCIE STĄD"... serio... mam Was dość....

Pokłony, lizanie stóp, ścięcie na placu, więzienie lub (w najlepszym razie) wygnanie na Madagaskar... jeżeli takich chamów są Oni tam w stanie przyjąć (przepraszam mieszkańców Madagaskaru...).

P.S.

Nazwanie kogoś chamem czy idiotą nie jest w Polsce karalne, bowiem tak orzekły sądy polskie, gdy np. chamem nazwał L. Kaczyńskiego faktyczny cham J. Palikot...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

5
5 (5)

34 Comments

Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
To jest jakiś pomysł, skoro Kuchciński taką kością w gardle opozycji stoi. Wymienić go na np. posłankę Pawłowicz!:))))))))))))))))))))
Kaśka
Obrazek użytkownika Torpeda Wulkaniczna

Torpeda Wulkaniczna
Prawnik, bardzo sensownie mówiący. Cymbałom cwanym się niedający.
Czasem jakby twardszy nawet od Jarkacza.

Pani Profesor udowodnila już ( podobnie jak Szydło) , że żadnego Stefanopodobnego  się nie obawia.
Gdyby była 16 grudnia na miejscu marszałka, przegłosowałaby budżet i Łzy Ubeka ( a także tę o tym, że wreszcie jestem panem swoich drzew)  w Kolumnowej  -->   a później wyniosłaby
okupantów Plenarnej w kaftanach.

O ile wcześniej nie przypierdoliłaby "posłom" blokującym jej fotel.

 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Już jest pozamiatane. Senat przyjął ustawę budżetową a prezydent nie ma prawa veta w tej materii. Kaczyński chciał sie dogadać, wykazał dobrą wolę. Opozycja nie chciał i to ich problem, choc Kaczyński wiedział, że tak będzie :::) Mjstersztyk, taki jak z TK. Opozycja się samozaroała i tylko ośmieszyła. Wrzeszczą jesszcze, ale to tylko pianie przegranych :))))
Pozdrawiam
P.S.
Nie wyrzuciłem telewizora a po tekście trochę ochłonąłem :)
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Nie mogę znaleźć nagrania ( te z TVP u mnie "niemaja licencji"). W ciagutych 3 minut Kuchciński powiedział coś o rozpoczęciu 34 sesji? 

Rysiek znowu wykonuje piruety; chyba mu Donek przekazał,że w "wielkim świecie" już ziewają na "zagrożenie demokracji w Polsce" i nie ma co liczyć na odsiecz stamtąd. 
Kaśka
Obrazek użytkownika ossala

ossala
Faktycznie, Marszałek nie powiedział, które posiedzenie otwiera, ale wypowiedział swoje słowa w chwili, gdy na tablicy świetlnej był wyświetlny napis "Trwa 34 posiedzenie Sejmu RP."
 
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Skazana na Polsat, właśnie słucham jak miota się Siemioniak. Od 2 tygodni dra się, że budżet uchwalono nielegalnie, a Siemioniak dziś mówi, że dopiero zastanowią się gdzie to zaskarżyć. 

Oni liczyli na nieprzebrane tysiące pod Sejmem 19go, "niestety", przeliczyli się i to bardzo. Teraz, po aferze w KODzie i romantycznej wycieczce Petru, to już tylko SBcja może taki protest przeprowadzić, ale na nieprzebrane tysiące protestujących, to, nawet wykorzystując wszystkie możliwe sztuczki socjotechniczne, nic z tego nie będzie.  Może natomiast szlag w końcu trafić Solidarność i pójśc pod Sejm z hasłami "Do roboty!". Już widzę te doniesienia w prasie zachodniej, jak to Solidarność  "łamie demokrację". Ta nazwa, jednak, ciągle coś znaczy.

O, pokazują otwarcie posiedzenia. Kuchciński numeru nie podał, ale Polsat pisze, że otwarto 34 posiedzenie. 
Kaśka
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Cwaniura z Polsatu też porusza temat numeru posiedzenia. Nr posiedzenia ( 34) wyświetlono na tablicach informacyjnych a użyty przez Kuchcińskiego termin to "otwieram", a nie "wznawiam".  Opozycja, oczywiście, będzie to kontestować, ale krok do przodu został zrobiony.
Kaśka
Obrazek użytkownika Anna.

Anna.
Bo po pierwsze marszałek posiedzenie otworzył (z buławą),
a po drugie wcześniej zapowiedział - na godzinę 19 - rozpoczęcie 34. posiedzenia Sejmu.
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Tego pierwszego, pogrążona w manitobiańskim śnie, nie widziałam.  Tak kretyńska Kurwizja nadal  nie uruchomiła płatnego dostępu on-line (wyczerpali już moją dobrą wolę do wyrażania się o nich bez "słów uchodzących za..."). 
Kaśka
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Przekazy telewizyjne ciągle docierają do znacznie większej ilości odbiorców niż internetowe, których niekiedy trzeba się naszukać, a nie każdemu się chce, w dodatku nie każdy wie gdzie i jak szukać. 
 
Kaśka
Obrazek użytkownika Torpeda Wulkaniczna

Torpeda Wulkaniczna
też znam,
Już sześć ( chyba ) lat bez tiwi, i tak mi zostanie.
Ileż spokojniejsze życie , no i - w większym stopniu jestem właścicielem swoich emocji.

Pozdrawiam :o))

 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
coraz bardziej klnę (tak, ostatnio kot zszedł na psy i mu się czasami omsknie), bo w internecie mamy omówienie, a w tv widzisz te bezczelne gęby i słyszysz ich głupie, aroganckie gadanie... 
Nie wywalę, więc sama nie wiem, co zrobić, żeby sporządnieć crying
 
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
34 posiedzenie Sejmu zostało otwarte i nastąpiła w nim przerwa do jutra do 10 (albo 9). O 33 już mozna zapomnieć. Pozamiatane, tak jak zapewne chciał Kaczyński :)
Jutro lub pojutrze podpisze prezydent i koniec tematu jak z TK. A jutro posiedzenie może odbywać się nawet na korytarzu sejmowaym a nawet poza sejmem :)
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Czytałam, że sędziowie szykują się do jakiegoś zjazdu. Będą chcieli  tworzyć presję oraz "wał ochronny" dla tych sędziów TK, którzy mogą ew. rzucić opozycji koło ratunkowe.   
Kaśka
Obrazek użytkownika Anna.

Anna.
"Prezydentowi RP nie przysługuje prawo weta w stosunku do ustawy budżetowej. Prezydent RP musi albo podpisać ją w terminie 7 dni od dnia przedstawienia do podpisu, albo skierować ją do Trybunału Konstytucyjnego. W przypadku zwrócenia się Prezydenta RP do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności ustawy budżetowej z Konstytucją, Trybunał Konstytucyjny orzeka nie później niż w ciągu dwóch miesięcy od dnia złożenia wniosku przez Prezydenta RP".
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Pani Anno
Prezydent może skierować ustawę budżetową do TK, gdyby miał watpliwości, co do jej zawartości, tzn, gdyby w tej ustawie było cos niekonstytucyjnego. Tak nie jest a TK nie ocenia procedur uchwalania ustaw a jedynie zggodnosć ich treści z Konstytucją. Także jest pozamiatane. I tyle.
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Bo tak mówię, ja Jarząbek. 
Jeszcze troche tym pociągną, ale nawet już tego zgreda z Polsatu na gatunek polemiki Szczerby zaczął już poważnie mierzić. Nie wiem, kim jest poseł, który mówi już tylko  "niewłaściwym głosowaniu", wygląda na takiego z kropka, ale zmiana tonu z "nielegalny" na "niewłaściwy" jest znacząca. 

 
Kaśka
Obrazek użytkownika Pyzolina

Pyzolina
Acha, ten od "niewłaściwości", to Rabiej. Z kropką.
O, nareszcie mówią o samym budżecie. Zauważę: EU ma nieco za dużo naprawde poważnych problemów, aby otwierać sobie nowy front wojny z Polską ( niezależnie od tego, co tam jakiś pojedynczy eroposeł okazjonalnie po lunchu na ośmiorniczkach z PO bziaknie).
Kaśka
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Rozumiem.

Nie dopiszę więcej, bo obiecałem, że będę się miarkować:):):)

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Torpeda Wulkaniczna

Torpeda Wulkaniczna
Miejmy spokój JarKacza.

Ale wykwit Autora  nader wulkanicznie przytorpedowany absolutnie rozumiem.
Jakby co, lawy z amatolem podrzucę.

 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
No cóż, nieraz nerwy puszczają. Nie wyrzuciłem za to telewizora:) I tak naprawdę to drugi mój taki emocjonalno-wulgarny tekst na przeszło 1100 jakie napisałem. Pierwszy był za czasów Tuska.
Z reguły jestem w słownictwie bardzo wyważony, nieraz za bardzo, ale prawdę powiedziawszy - wiem to z zycia a mam już prawie 49 lat - do chamów dociera tylko chamski język i mam nadzieję, że ktoś z tych antypolskich chamów mój tekst przeczyta. Chyba go zrozumie, bo takim językiem posługują się oni na co dzień. Ja nawet w realu klnę raz na kilka miesięcy, ale wiem jakim językiem prywatnie posługują się politycy... a moje doswiadczenia dotyczą polityków UD/UW i KLD/PO.
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
Mój śp. dziadek, człowiek stateczny i wyjątkowo przyzwoity, tracił jednak czasem cierpliwość dla "kumunistów" i wtedy... pluł na telweizor:):):)
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
No faktycznie... chyba Amazonia, gdzieś tam, gdzie żyją kanibale byłoby lepiej :)
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Wiecie co?
Chyba nabieram coraz większego dystansu (choć "totalna opozycja" nadal zasługuje tylko na słowa "powszechnie uważane za wulgarne i obelżywe").

Już mi nawet nie chce śledzić szczegułów całej tej sejmowej napie.dalanki, więc mgę sobie wyobrazić, jak emocjonująca jest ona dla obywateli, których polityka interesuje mało, albo wcale.

"Pucuści" nie mają, moim zdaniem, żadnych szans, więc albo spuszczą nos na kwintę, zawiną ogon pod siebie i będą lizać rany (raczej własne odchody), albo.. 1-10 lat (a większość parlamentarna bez trudu pozbawi ich immunitetu).

Wtedy dopiero będą mogli sobie krzyczeć - z ciepłej celi:):):)

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Ja też już ochłonąłem, ale na szczęście telewizor ocalał bo moja rodzina by mnie...
Ale muszę powiedzieć, że chyba to z narastajacej od kilku dni emocji. No cóż, trudno. Nieraz nerwy puszczają. A tak naprawdę Kaczor ich ograł jak dziecvi i jak to mawiał Piłsudski "Im kury szczać prowadzać niż politykę robić".
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
"Przedostatni walc"

Młynarski był zdeklarowanym UD-kiem i antykaczystą.
Teraz okazało się, że udało mu się (choć raz) coś wywieszczyć:):):)

Pozdrawiam

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Więcej notek tego samego Autora:

=>>