Dwa pożary w jednym czasie: katedry Notre Dame i meczetu Al-Aksa

 |  Written by krzysztofjaw  |  4

Na wnioski przyjdzie czas, ale zastanawiające są fakty.

 

W tym samym czasie (dosłownie) kiedy płonęła w Paryżu katedra Notre Dame, symbol spuścizny chrześcijańskiej Europy płonęła w Jerozolimie również część chyba największego i najważniejszego dla islamu meczetu Al-Aksa a ściślej uważanego z jego część meczetu meczet El-Marwani, który w przeszłości nazywany był Stajniami Salomona.

 

Pożar został szybko ugaszony dzięki szybkiej reakcji strażaków, ale zastanawiająca jest ta koincydencja tych dwóch pożarów: symbolu chrześcijaństwa i symbolu islamu.

 

Trudno mi w tej chwili wyciągać jakiekolwiek podejrzenia, ale dowiedziawszy się o tym drugim pożarze jakoś od razu – tylko subiektywnie i może zupełnie bez sensu – przyszło mi do głowy pytanie: jaka religia z trzech największych nie uznaje Matki Bożej i Jezusa Chrystusa.

 

Oczywiście – naturalnie pomijając chrześcijaństwo – to z dwóch ostatnich tylko judaizm całkowicie odrzuca Matkę Boską oraz Jezusa Chrystusa, bo w Koranie są wersety nie negujące tych dwóch tak ważnych dla chrześcijaństwa boskich i świętych osób, chociaż duża część muzułmanów - zgodnie z tym, iż uważają, że ich religia jest jedyną – są do chrześcijaństwa zaskakująco wrogo nastawieni.

 

Tylko czy bardziej wrogo nie są nastawieni w stosunku do judaizmu i lewackiego ateizmu? Pytanie chyba retoryczne.

 

Idąc dalej tropem spiskowej teorii dziejów i może całkowicie się myląc, przed oczami stanęła mi wizja podjudzanej i wzajemnie wyniszczającej się wojny pomiędzy chrześcijaństwem i islamem, a gdy "dwóch się bije, tam trzeci korzysta", tym bardziej, że gdyby ta wojna była wyniszczająca to przy okazji polegliby w niej wszyscy, reprezentujący lewacki ateizm, w tym ruchy LGBTQ i inni reprezentujący postawę zwaną komunizmem kulturowym, którzy niszczą chrześcijaństwo w Europie jednocześnie niszcząc jej korzenie i tworząc bezwolną i pozbawioną wszelkich wartości lepką masę ludzką.

 

A ta masa wyjałowiona już całkowicie z chrześcijaństwa jest obecnie bezbronna wobec wojującego islamu i islam już niedługo zniszczy Europę. I zostaną tylko chrześcijańskie kraje i kraje muzułmańskie i wtedy wojna jest zapewne nieunikniona. Kto na takiej wojnie zyska? Pytanie wydaje się absurdalne, ale hipotetycznie retoryczne.

 

W takiej sytuacji zapanowałaby jedna, najwłaściwsza religia, dla uważającego się za wybrańców Boga narodu... 

 

To tylko tak i zupełnie subiektywnie, bowiem chyba się jednak mylę i chciałbym się mylić a wszystko to, co napisałem to tylko jakaś fikcja twórcza...

 

Pozdrawiam

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

5
5 (1)

4 Comments

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
P.S.
Według dra S. Krajskiego masoni na 32 stopniu wtajemniczenia (z 33) poznają gruntownie religię islamu, nawet do uznania ją za wiodącą.  
Obrazek użytkownika ro

ro
Hiszpańska telewizja pokazala krótki materiał nagrany około pół godziny od wybuchu pożaru katedry. 
https://politikstube.com/dieser-mann-wurde-dreissig-minuten-nach-dem-ausbruch-des-feuers-in-der-kathedrale-gesichtet/

Ciekawe, czy "intensywnie prowadzone śledztwo" przez francuską prokuraturę choć na moment zajmie się tym tematem: kim był facet w prześcieradle i ręczniku na głowie, który szedł po galerii katedry pół godziny po wybuchu pozaru? 
Obrazek użytkownika stronnik

stronnik
Mnie to wygląda na odblask kasku i kamizelki (takiej jak te noszone przez ruch żółtych kamizelek). Nie doszukujmy się sensacji tam, gdzie jej nie ma. Obraz może jednak sugerować różnym ludziom różne rzeczy.
Obrazek użytkownika ro

ro
Przy stop klatce i powiększeniu obrazu trudno się pozbyć wątpliwości.
Nie jest to ubranie "bojowe" strażaka i raczej nie jest to żółta kamizelka


A zwłaszcza trudno się pozbyć wątpliwości po "błędzie pilotów" i stosunku władz takich krajów jak Francja do "drażliwych tematów".

Nie szukam spisku, a jedynie zwracam uwagę na fakt, że materiał został publicznie zaprezentowany jako znak zapytania, a prowadzący śledztwo nie odniósł się do tego.

 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>