Dzieci oswajane z nagim dorosłym

 |  Written by mieszczuch7  |  6

"Rząd oswaja z nagością" donosi dzisiejszy "Dziennik Gazeta Prawna". Problem z gender mają ne tylko polskie moherowe berety, ale i francuscy rodzice dzieci w wieku szkolnym. Francuskie Ministerstwo Edukacji rekomenduje jako pomoc pedagogiczną dla nauczycieli szkół podstawowych książkę "Tous a poil" (czyli "Wszyscy do naga", lub "Wszyscy na golasa"). Ta książka, przeznaczona dla małych dzieci, pokazuje jak dorośli rozbierają się, przedstawiciele różnych zawodów po kolei, policjant, nauczycielka, ekspedientka w piekarni, a nawet babcia... Pojedynczo i grupowo! 

Autorzy tej książki tłumaczą się, że ich intencją  jest oswajanie nagości. godzenia się z ciałem własnym i innych. Rzeczniczka socjalistycznego rządu w odpowiedzi na protesty odpowiada, że niedługo prawica zechce palić wszystkie publikacje, które jej się nie podobają, sugerując podobieństwo do historycznej, kościelnej inkwizycji. Nie można więc w sposób normalny bronić swoich dzieci przed odgórnym, urzędowym zepsuciem, by nie zostać od razu posądzonym o ciemnogród, zacofanie, zbrodnicze intencje oraz chęć palenia czarownic na stosach!

We Francji minister do spraw równości wprowadziła do szkół program edukacyjny "ABCD równości", żeby ... uczyć szacunku, ale nie po prostu między ludźmi, ale między płciami! Zawiera on nie tylko tematy dotyczące seksualności, ale i zmian obyczajowych. Proponowane podręczniki są  zatytułowane: "Kamila ma dwie rodziny", "Barnaba został adoptowany" itp. Oczywiste jest, jaki model rodziny, albo raczej antyrodziny, ten program propaguje. Na nic się zdają protesty i opór społeczny, są one wdrażane bez oglądanie się na zdanie rodziców!

Warto więc zdać sobie sprawę z tego, że gender to nie jest jakiś wymyślony przez środowisko Ojca Rydzyka, abstrakcyjny problem, ani żadna zasłona dymna, dla rzekomej ochrony polskich księży-pedofili, co wysuwają antykościelni działacze Palikota. Gender jest jak najbardziej realnym zagrożeniem.

 

ed. img SK źródło: http://galgankowelalki.blogspot.com

5
5 (3)

6 Comments

Obrazek użytkownika JaN

JaN
Jeśli im nie powiemy stanowczo NIE to będą nadal sondować jak daleko pozwolimy im się posunąć a w końcu wprowadzą prawo że można gwałcić każde dziecko które nie ma osobistej ochrony. W ten sposób zabezpieczą swoje rodziny a innych wydadzą na pastwę zboczeńców .
Obrazek użytkownika Recenzent JM

Recenzent JM
Rządzący we Francji socjaliści są od dawna politycznie i moralnie nadzy. Żal mi francuskiego narodu, któremu po rewolucji francuskiej po prostu chyba rzuciło się coś na mózgi. Czasem, to nawet sobie myślę, czy to, co dzieje się z większością Francuzów - czy to nie jest jakaś kara za wszystkie te zbrodnie i bestialstwa, krórych dopuszczali w czasie tej rewolucji?
Serdecznie pozdrawiam.
Obrazek użytkownika Recenzent JM

Recenzent JM
Przytoczony fragment pochodzi z artykułu Marzeny Nykiel opublikowanego na wpolityce.pl.
"Wyróżnić tu należy postmodernistyczną feministkę francuską Luce Irigaray, która chwali się zdemaskowaniem jednego z bardziej "wstydliwych sekretów współczesnej fizyki".

Jeśli fizycy zajmowali się dotąd mechaniką ciała stałego w większym stopniu niż mechaniką cieczy, to z pobudek seksistowskich. Mechanika cieczy jest bowiem dziedziną kobiecą, podczas gdy mechanika ciała stałego to sprawa typowo męska - jak wiadomo, kobiece narządy płciowe wydzielają czasem płyny, męskie zaś wystają i sztywnieją

- stwierdziła, poświęcając całą swoją twórczość wskazywaniu metod "unicestwiania efektów fallocentrycznego dyskursu"."
Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
pani Luce Irigaray mówi NIE burżuazyjnym teoriom fizycznym i poświęca się badaniom socjalistycznej fizyki radzieckiej laugh
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika Recenzent JM

Recenzent JM
Niewątpliwie jest to nauka co najmniej tak wysokich lotów, jak "nauka" gender.
Serdecznie pozdrawiam.
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój

Wuj Mściwój
Typowo męskie są też:
- mechanika bryły sztywnej (a w niej szczególnie - wyboczenie giętkiego pręta),
- fizyka jądrowa.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>