Dzisiaj mają w rękach białe róże, czcząc Cybę niech noszą pistolety

 |  Written by Andy51  |  0
Niektórzy posłowie pojawili się w sejmie z białymi różami, jako wyraz poparcia dla dziczy z Obywateli RP , którzy  wmieszali się w comiesięczną manifestację i żeby się rozpoznać mieli w rękach białe róże.
W czasie pieśni religijnych, hymnu , Boże coś Polskę, przemówieniu JK, próbowali zakłócić i zagłuszyć małpimi wrzaskami i modlitwę i przemówienie JK.
Warto posłuchać wypowiedzi osób z grona Obywateli RP ich pogardę do Lecha Kaczyńskiego do dobrej zmiany. Pewien bydlak bo tak można określić tego człowieka  powiedział tak Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim jest to coś fantastycznego.
Opozycja milczy, nie słychać oburzenia i tyrady o mowie nienawiści, wszystko jest cacy, a nawet niektórzy posłowie być może członkowie Obywateli UB przyszli do sejmu z białymi różami.
Totalne zdziczenie obyczajów, moim zdaniem dalsze pobłażanie Obywatelom UB doprowadzi do wyhodowania nowego Cyby , czy wówczas niektórzy posłowie przyjdą z atrapami pistoletów w butonierce?
Polskie przysłowie mówi daj palec to będzie chciał całą rękę, w moim przekonaniu sytuacja z tymi chorymi z nienawiści Obywatelami UB może doprowadzić do takiej tragedii jaka wydarzyła się kilka lat temu w Łodzi.
Tragedią jest to że europosłowie PO nie widzą w tych poczynaniach nic zdrożnego o czym we wczorajszej audycji „ Minęła 20:00” mówiła grafina nomen omen Róża.
https://www.youtube.com/watch?v=OvPv5KQsTR4
 
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>