Facebook w walce z pedofilią

 |  Written by  |  0

Co światlejsi obywatele III RP już od dawna żyją w strachu, obawiając się klerykalno-kaczystowskich patroli obywatelskich, które będą kontrolowały ich sypialnie w aspekcie niedozwolonych form pożycia małżeńskiego, że o pozamałżeńskim nie wspomnę!

 

Ja natomiast obawiam się postępowych patroli obywatelskich, które będą sprawdzały albumy rodzinne, poszukując tam gołych noworodków i gołych dzieciaków na plaży. Nie wspomnę już o obywatelskiej kontroli kąpieli i posiedzeń nocnikowych czy usypiania bachorów...

 

Obawiam się tego, bowiem jedna z fundamentalnych instytucji globalnego, otwartego społeczeństwa obywatelskiego, Facebook, ocenzurowała zdjęcie nagiego, cierpiącego dziecka.

 

http://www.newsweek.pl/swiat/facebook-zablokowal-jedno-z-najbardziej-znanych-zdjec-xx-wieku,artykuly,396770,1.html

 

Co ciekawe, wyczuleni na pedofilię redaktorzy FB – wszystko jedno, czy to światli ludzie, czy tylko postępowe algorytmy – nie pomyśleli jeszcze o zamknięciu profilu znanego miłośnika pedofilii, Daniela Cohnn-Bendita.

 

Oczekuję niecierpliwie na ocenzurowanie przez FB wszelkich wizerunków Madonny z Dzieciątkiem. Bo – wicie, rozumicie – to Dzieciątko jakieś takie nieubrane...

ilustracja z:http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/0/newsweek/636090304690698532.jpg
Hun

5
5 (4)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>