Izrael ma Katza, trzeba to wykorzystać i żądać jasnej izraelskiej deklaracji

 |  Written by zuberegg  |  2

Pycha kroczy przed upadkiem. Politycy oraz establishment żydowski nauczył się wycierać mordę Polską. Z każdym rokiem skala plucia na nasz kraj, na naszą historie przez środowiska żydowskie rosła. Aż w końcu pojawił się Katz. Katz pomyślał że jako nowy szef MSZ dobrze wypadnie jak też opluje kłamliwie Polskę. Ku jego i jego kolegów z rządu zawiał wiatr i wszytko poleciało w niego...Od dwóch dni politycy izraelscy milczą...Za to nie milczą media w tym kraju....I podają KŁAMSTWO o zniszczonym cmentarzu żydowskim w Świdnicy. To pokazuje jak wielki jest tam opór by powiedzieć zwykłe-przepraszam, kłamałem.

Co więcej Eli Barbur w rozmowie z Michałem Rachoniem ujawnił że Grupa Wyszehradzka miała otworzyć swoje przedstawicielstwo w Jerozolimie. Miało się to stać podczas wizyty szefów państw tej grupy w Izraelu...Powtórzono znów ten sam numer, jaki przećwiczono przy konferencji bliskowschodniej w Warszawie. Polska wtedy tez poszła na rękę państwu żydowskiemu i również przy tej okazji została opluta...

Teraz mamy okazję przestać udawać że deszcz pada, ja oczekuję STANOWCZEJ, TWARDEJ i ZDECYDOWANEJ reakcji naszej dyplomacji. Mamy ZAŻĄDAĆ przeprosić od premiera Netanjahu oraz ministra Katza telewizyjnego wystąpienia w którym przeproszą za rozpowszechnianie kłamstw pod adresem Polski oraz Polaków. 

Dość żydowskich kłamstw o Polsce!! Bez przeprosin telewizyjnych nie odnowimy relacji-taki MUSI być warunek. Tego oczekuję od naszego rządu. Od tego zależy czy nadal będę jego wyborcą. 

5
5 (3)

2 Comments

Obrazek użytkownika stronnik

stronnik
Minęły tygodnie od tego momemtu i.... Cisza. Cisza, która oznacza tylko jedno. Żaden żyd, żaden żydowski rząd nie zamierzał i nie zamierza przepraszać za to, oraz cokolwiek innego, co kiedykolwiek kłamliwie i z premedytacją powiedziano w celu znieważenia nas, oplucia i popsucia nszej reputacji na świecie. Rząd polski otarł w naszym imieniu twarz i udaje, że deszcz padał. Ewentualnie ktoś podlewał kwiatki piętro wyżej. Żadnych kroków odwetowych, nikogo karnie nie wydalono, nie piśnięto nawet, by upomnieć się o swoje. Co dalej? Ano, dalej będzie tylko jeszcze gorzej. Bo Polacy, w swej masie nie mają środków aby utrzeć żydostwu nosa. Ale rząd jak najbardziej ma i powinien użyć całą ich ilość oraz moc. Truizmem już się stało powtarzanie zdania o nie ukaranej zbrodni, co rozzuchwala. Będzie tylko gorzej i będziemy musieli łykać coraz brutalniejsze, coraz bardziej zuchwałe ataki. To tylko kwestia czasu i okoliczności. Polski rząd jak zwykle podkuli ogon.
Obrazek użytkownika ro

ro
Myślę, że Morawiecki zachował się OK. To była żółta kartka. Pierwsza od `89 roku. 
I zadziałała: inny Katz żalił się po rozmowie z PAD, że "nie zapomnieli i nie przebaczyli".

Nic nie jest na tym świecie wieczne, lobby żydowskie w USA też. 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>