Jak islam i NWO "grzeją sobie europejską żabę"...

 |  Written by Docent zza morza  |  0
To faktycznie historyczne, smutne i symptomatyczne wydarzenie... A jak to-to wygląda w "nowoczesnej i postępowej" Szwecji?

Wartości multi-kulti wprowadza się u nas m.in. tak: Meczet w miejscowości Växjo (ok. 200 tys. mieszkańców, co tutaj jest całkiem sporo) w krainie Småland (a to w niej toczy akcja tak ikonicznych szwedzkich klasyków Astrid Lindgren, jak "Dzieci z Bullerbyn", czy "Emil ze Smalandii") otrzymał w lutym tego roku od lokalnych władz prawo publicznego zwoływania wiernych na modlitwę (i muzzein już zaczął tam regularnie 5x dziennie zawodzić z minaretu).
www.salon24.pl/u/magazyn/897711,pierwszy-kosciol-w-niemczech-zamieniony-...


A w świecie islamu, w skrócie, wygląda to tak: => https://www.youtube.com/watch?v=6SbCPKKP2jU

Bo tamtejsze lokalne władze nie dostrzegają żadnej różnicy, między tą agresją kulturową - a tam gdzie już dotarli muzułmanie, tam już na zawsze jest ziemia Allaha, ze wszystkimi tego konsekwencjami - a innymi hałaśliwymi publicznymi wezwaniami - jak np. melodyjką (fakt - uciążliwą jak cholera) wygrywaną jak kraj długi i szeroki przez samochody pewnej firmy obwoźnej sprzedającej lody na ulicach. - => "Hemglasbilen"

Ale gdy lokalny kościół katolicki chciał w tym samym mieście w latach 90-tych dobudować sobie dzwonnicę z dzwonami - to władze nie wyraziły wtedy na to zgody.

A wg "postępowych" dzisiejszych hierarchów tutejszego kościoła luterańskiego niepowstrzymana inwazja islamskich nachodźców jest "rzeczą słuszną i pożądaną", zaś budowa meczetów i zawodzenia muzzeinów "są przejawami wolności religijnej".

Natomiast praktykowanie chrześcijaństwa jakoś się w tym Nowym Wspaniałym Swiecie (NWO) chyba nie bardzo mieści...? Ale cóż to takiego ma w tym NWO wyprzeć i zastąpić dzisiejsze „chrześcijańskie przesądy i zabobony”?

A czym jest szariat...? Całość - => https://www.slideshare.net/panthera21/islam-powerx

P.S. Ale niestety także wśród nas jest stanowczo zbyt wielu niespełna rozumu „gawnojedów” („wojujących ateistów” – „wolnomyślicieli” oraz wszelkiej maści „postępowców” i „racjonalistów”) - głupio rechoczących przy kolejnym podstępnym medialno-artystycznym ataku na Kościół, wiarę, tradycję oraz chrześcijańską moralność.

Bo nie wiedzą nieboraki, że "zniszczenie chrześcijaństwa, islamu i syjonizmu", by mógł "zapanować powszechny nihilizm", torujący drogę"czystej doktrynie lucyferianizmu" - planują i obiecują nam od bardzo wielu lat wysokiego stopnia wtajemniczenia masoni, szykujący nam wszystkim III, tym razem już ostateczną, wojnę światową.

Patrz "Wielka wizja Alberta Pike´a" w - => https://www.salon24.pl/u/prognozydocenta/894743,glupia-zemsta-rotszyldow...
 
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>