Kula śniegowa terroryzmu i przestępczości!

 |  Written by krzysztofjaw  |  4

Krótko, bo tak naprawdę jeszcze nic nie wiemy, ale...

 

Sytuacja w Monachium tylko potwierdziła bezradność Zachodniej Europy wobec terroryzmu, ale też i ogólnie wobec przestępczości.

 

Dziesiątki lat europejskiego (ale nie tylko) panowania lewacko-demoliberalnej Nowej Lewicy, niszczącej wszystko na czym została zbudowana Europa, kompletnie wyjałowiła instynkt samozachowawczy tamtejszych Europejczyków. Stali się bezwolnymi z radością idącymi na rzeź baranami... podobnie zresztą jak robią to zwierzątka - lemingi.

 

Pisałem wielokrotnie o tym zjawisku... Politpoprawność polityczna, multi-kulti, gender, zniszczenie chrześcijańskiego fundamentu duchowego to jedne z podstawowych przyczyn stanu obecnej Zachodniej Europy i w sumie nie tylko jej.

 

Nie czas poszukiwać teraz ewentualnych osobowych lub organizacyjnych organizatorów całego obecnego zamieszania w Europie. Jeżeli tacy są, to zapewne należy ich szukać w kręgach finansowo-korporacyjnych tzw. NWO-owców.

 

Obecnie problemem jest zalew islamizmu na Europę. To on jak na razie jest źródłem terroru i powstającego chaosu.

 

Dziś trzeba przede wszystkim odsunąć europejskie elity od władzy i zacząć się bronić. Najwyższy na to czas.

 

Ani jednego więcej islamisty w Europie, stosowanie ostrych kar zbiorowych w postaci np.: wydalania islamistów z Europy, zabierania im zachodniego obywatelstwa, likwidowania meczetów i aresztowanie imamów, zakazu noszenia przez kobiety strojów islamskich, zakazu noszenia brody, zakazu wielożeństwa, zakazu publicznego okazywania religijnych obrzędów i modlitw muzułmańskich, publiczne lub medialne egzekucje sprawców-terrorystów z jednoczesnym pozbawieniem ich honoru i możliwości tzw. wejścia ich "do muzułmańskiego pośmiertnego raju" (metody drastyczne, ale tylko siła oraz ewentualna utrata koranicznego honoru może ich powstrzymać), likwidacja dzielnic muzułmańskich, pisemny wymóg lojalności wobec określonego państwa i jego prawa. Gdy to nie pomoże to należy zakazać islamu w Europie.

 

Ale jest jeszcze inny aspekt pobłażania przez elity europejskie terrorystycznym islamistom  i braku odpowiedniej reakcji na ich terroryzm.

 

Oprócz oczywiście zachęcania ich przez ową europejską bezradność do eskalacji ich agresji to... sytuacja ta też powoduje aktywizację różnych psychopatów, przestępców i morderców oraz różnych fanatyków (religijnych, politycznych, obyczajowych, ideologicznych, etc.), którzy nawet nie będąc wyznawcami islamu zobaczyli dla siebie "zielone światło" do realizacji ich psychopatycznych i morderczych celów. Mogą teraz hasać do woli. I zawsze mogą np. zwalić to na islam i krzyczeć w momencie morderstw słowa o Allachu. Kiedyś się bali... dziś już nie muszą.

 

Kula śniegowa terroryzmu i przestępczości się toczy i jest coraz większa.

 

Pobłażanie, chora tolerancja, lewackość, multi, kulti, słabość Europy... muszą zostać powstrzymane. Lewackość i demoliberalizm winny również zostać zakazane jako antyludzkie i generujące przemoc wobec ludzi oraz ich śmierć: duchową, emocjonalną, intelektualną i fizyczną.

 

To tyle... emocjonalnie, ale żarty się skończyły!

 

Nie pozdrawiam, bo to nie na miejscu

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

5
5 (1)

4 Comments

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
W emocjach zapomniałem jeszcze o jednym - powszechny dostęp do broni. Gdyby ktoś w monachijskim centrum handlowym miał broń... to byłoby krótko...
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Zainspirowany niektórymi komentarzami...

Świńska krew i naznaczone nią kule amunicji służb a także pałki czy bagnety a nawet kajdanki, świńska głowa to też sposób. Np. pochówek zamachowców wraz ze świńską głową, do tego nagich i... już drastycznie i to bardzo... z pośmiertną kastracją...

To jest wojna a w czasie wojny trzeba być skutecznym i chwytać się każdych efektywnych sposobów. Wystarczy, że poznamy mentalność i zasady islamu i to wykorzystamy.
 
Obrazek użytkownika tł

Proponujesz środki, których zastosowanie przypisano niesłusznie gen. Pershingowi na Filipinach podczas powstania Moro. Stosowali je wprawdzie sporadycznie nizsi rangą oficerowie amerykańscy, ale bez większego efektu.

Jestem zwolennikiem eliminowania fizycznego terrorystów wszelkiej maści, ale hańbienie ich zwłok nie wydaje mi się właściwe i skuteczne. Znacznie lepiej zapewnić im szybki, zgodny z nakazami religii i anonimowy pochówek tak jak uczynili to Amerykanie w przypadku Osamy. 

Przypomnij sobie bezpośrednią przyczynę, która doprowadziła do tzw. buntu sipajów...

Pzdr
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Oczywiście zanim coś zacznie się ewentualnie realizować, to trzeba rozważyć wszystkie "za" i "przeciw" opierając się m.in. na doświadczeniach innych.

Pisałem notkę emocjonalnie. Nie wszystko da się zrealizować, nie wszystko z pewnością jest trafne. Wskazałem na mozliwości, które wydawały mi się skuteczne. Na ile... a to właśnie wymaga analizy.

Coś jednak trzeba z tym wszystkim zrobić. Wywiady różnych państw przecież wiedzą co... i trzeba cały czas monitorować, bo metody terrorystów a nawet szaleńców stają się cały czas inne...

Pozdrawiam

Więcej notek tego samego Autora:

=>>