Macron nawija makaron na uszy

 |  Written by Andy51  |  0
Kolejny Francuzik nawija makaron na uszy. Człowiek Hollanda taki Holland bis a zarazem zbrojne ramię Rotszyldów dał głos. Ten plastikowy produkt pijarowców robi wszystko żeby obrazić Polaków. Jego wypowiedzi o Polsce i Polakach wołają o  pomstę do nieba.
Co ciekawe donosiciele z totalnej opozycji są zachwycone wypowiedziami kandydata na prezydenta Francji. Przecież Macron był w rządzie Hollanda, tego Hollanda, który zakończył kadencję z 4% poparciem, widać , że jeżeli Macron wygra pójdzie po torze i po ścieżce Hollanda i najprawdopodobniej skończy  tak jak on.
Porównywanie Kaczyńskiego do Putina jest oznaką skrajnej niewiedzy albo głupoty tego kandydata.  Mówienie o łamaniu demokracji przedstawiciela kraju , w którym od półtora roku jest stan wyjątkowy, w którym zabrania się publikacji filmów z dziećmi z chorobą Dawna  jest wg. Macrona przejawem demokracji.
Także jedna z zasad UE o swobodnym przepływie osób i kapitału jest krytykowana przez onego , bo nie podoba mu się przeniesienie produkcji Whirlpoola  z Francji do Polski i w związku z tym grozi Polsce sankcjami.
Na razie postać Macrona jako Prezydenta Francji rysuje się dla Polski mało ciekawie, ale jak będzie to się dopiero okaże.
http://wpolityce.pl/swiat/337981-macron-po-raz-kolejny-atakuje-polske-kandydat-na-prezydenta-francji-porownuje-kaczynskiego-do-putina
http://wpolityce.pl/polityka/338011-henryk-kowalczyk-o-slowach-emmanuela-macrona-wypowiedz-obrazliwa-i-niedopuszczalna-zaden-rozsadny-polityk-nie-powinien-tak-mowic
 
 
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>