Obozowy triumf opozycyjnych środowisk

 |  Written by zuberegg  |  4

Wczoraj dowiedzieliśmy się że państwu Izrael nie podoba się nasza walka ze zwrotem "polskie obozy śmierci".

Azari przyznała podczas 73. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, że zrezygnowała z przygotowanego wcześniej przemówienia. Ambasador Izreala zabrała głos w sprawie polskiej ustawy penalizującej używanie sformułowania "polskie obozy śmierci".

Według niej ustawa ta budzi w Izraelu "dużo, dużo emocji" i "odrzuca ją rząd Izraela". - Mamy nadzieję, że możemy znaleźć wspólną drogę, żeby zrobić jakąś zmianę w tej nowelizacji. Dlatego, że Izrael też rozumie kto budował Auschwitz i inne obozy i wszyscy wiedzą, że to nie byli Polacy. wp.pl

Można uznać to za zwieńczenie akcji środowisk opozycyjnych. Akcja ta trwała od kilkunastu dni. Najpierw rozdmuchano incydent w którym ktoś wygrażał dwóm Syryjczykom. Następnie była słynna "nazi afera Superwizjera". W tym samym czasie Róża Thun występuje w antypolskim propagandowym filmie dla niemieckiej tv.  Po tych wydarzeniach politycy opozycji totalnej oraz popierających ją mediów zaczęły bredzić o fali neonazizmu w Polsce. W sejmie po materiale "Superwizjera" odbyła się debata w tym temacie. Politycy opozycji powielali tam idiotyzmy o brunatnym zagrożeniu które ma narastać w naszym kraju. Telewizja publiczna w Niemczech zrobiła debatę na temat neonazizmu w naszym kraju..

Po wczorajszych słowach ambasador Izraela cała Polska zatrzęsła się z oburzenia. Politycy opozycji totalnej również. Nie rozumiem ich oburzenia. Przecież to jest Wasz sukces. Udało się wasza goebbelsowska propaganda przyniosła skutek. Teraz zamiast do Berlina możecie latać pluć na Polskę bliżej... Do ambasady Izraela.

Choć mam cichą i małą nadzieję że opozycja totalna się otrząśnie i przestanie pluć na Polskę. To co robicie uderzy nie w PiS, to uderzy w Polskę. To Polsce szkodzicie swymi kłamstwami

5
5 (5)

4 Comments

Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
I Ty rzeczywiście myślsz, że "totalna" powstrzyma się przed pluciem na Polskę. Im nie o Polskę wszak chodzi, oni walczą o koryto. Każdy, kto im koryto zapewnia - to przyjaciel, a każdy, kto odbiera - wróg. Nie mają szans, aby się "otrząsnąć".
Pozdrawiam,
Obrazek użytkownika zuberegg

zuberegg
Myslę że tak. Nawet jak kiedyś (nie daj Bóg) przejmą władzę to tego brunatnego g. tak łatwo nie zmyją. Sami zbiorą plon który zasiali...
Obrazek użytkownika Danz

Danz
Czytając wypowiedzi polityków totalnej na temat ostatniej awantury, mam wrażenie że mają złośliwą satysfakcję, że nareszcie ktoś kopnął "rząd PiS-u".
​Innej refleksji, albo dbanie o dobre imię Polski nie widzę.
​A co będzie dalej, zdaje się, że spirala zacznie się nakręcać już od jutra (spotkania w ambasadach w Telewiwie i Warszawie). Tak więc mamy zapewnioną nerwówkę na następny tydzień? (albo nawet cały rok).
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika zuberegg

zuberegg
Tak więc mamy zapewnioną nerwówkę na następny tydzień? 
Dlatego trzeba to szybko uchwalić i zamknać temat

Więcej notek tego samego Autora:

=>>