Organizacje pozarządowe szmuglują emigrantów.

 |  Written by Andy51  |  4
Okazuje się, że organizacje pozarządowe zrobiły sobie ze szmuglowania z Afryki Północnej tzw. emigrantów, bardzo intratny biznes. Okazuje się , że jest najprawdopodobniej układ pomiędzy szmuglerami i gangami a organizacjami pozarządowymi.
Wszystko wskazuje na to , że ten „ biedny emigrant” musi zapłacić kilka tysięcy dolarów , żeby go przerzucić do Europy zwłaszcza do Włoch. Te pieniądze są najprawdopodobniej dzielone między szmuglerów  a organizacje pozarządowe.
Dziwnym trafem,  statki wynajmowane przez organizacje pozarządowe wpływają na wody terytorialne Libii, biorą na pokład imigrantów z małych jednostek i przewożą do Włoch, choć do libijskich portów mają zaledwie kilka mil.
Interes się kręci, a wystarczyłoby by tych tzw. emigrantów odstawić z powrotem do portów libijskich  by ten proceder znacznie ograniczyć. 
Gangi i organizacje pozarządowe biorą kasę od tzw. emigrantów , a utrzymanie ich w Europie zrzucane jest na kark podatników.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-wlochy-organizacje-pozarzadowe-podejrzane-o-przemyt-migranto,nId,2372812
 
5
5 (1)

4 Comments

Obrazek użytkownika Traube

Traube
pakując ich na łodzie tankują paliwo, które wystarcza tylko do granicy morskiej Libii. Dalej nie muszą, bo tam już czekają statki różnych tam Lekarzy bez granic i im podobnych chłopaków od Sorosa. Przemytnicy do nich dzwonią i informują o transporcie, a te barany "ruszają na pomoc". Nawet szwedzka prasa opisywała ten proceder, co oczywiście nie przeszkadza w traktowaniu powracającego do Szwecji kretyna, który "uratował" 4 tysiące uchodźców, jako bohatera.
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Wystarczyłoby obciążyć kilka tych tzw. organizacji pozarządowych kosztami utrzymania tych emigrantów i sprawa szybko by sie skończyła.
Obrazek użytkownika Traube

Traube
Nie zdziwiłoby mnie, gdyby się okazało, że oni - nie gra roli przemytnicy czy "ratownicy" - celowo co jakiś czas zatapiają jakąś łódź z Murzynami, dla podtrzymania atmosfery.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>