Politruk Owsiak winien ustąpić, Sikorski i PO powinni przeprosić

 |  Written by zuberegg  |  2

WOŚP jest fundacją do której działania dokłada się miliony obywateli naszego kraju, której akcja wspierana jest też przez instytucje państwowe. Jako taka więc winna być absolutnie apolityczna. Niestety jej lider-Owsiak z każdym rokiem coraz bardziej wchodzi w politykę, stając się stronnikiem jednej opcji politycznej. Szkodzi tym w sposób oczywisty WOŚP.

Na organizowany z pieniędzy WOŚP festiwal Woodstock zapraszał i zaprasza tylko polityków PO, robiąc z imprezy polityczną propagandówkę..

Bywali tam jako goście-Komorowski, Schetyna, Budka. Na pytanie o zaproszenie prezydenta Dudy, tak odpowiedział Owsiak...  

Na pytanie, czy wyobraża sobie prezydenta Andrzeja Dudę na Woodstocku odpowiedział: I tak, i nie. Ale chyba dzisiaj – nie. Siłą rzeczy przemieniłoby się to w mocno polityczne wystąpienie.

Do tego mamy tam promocję przyjmowania imigrantów, ataki słowne Owsiaka na posłankę Pawłowicz. Wszystko to jest ciągłym, ślepym wspieraniem konkretnej siły politycznej.

Jeśli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma być akcja ponad partyjną, łączącą ludzi choć na jeden dzień, Owsiak musi ustąpić...W sposób oczywisty szkodzi akcji..

Radek Sikorski o Litwie i Litwinach...

Ja chcę wychować Litwinów, żeby zrozumieli, że sr**ie na Polskę nie jest za darmo.[...]

To są cwaniaki. Oni wiesz, to jest mały kraik i ich przewaga nad nami jest, że oni pilnują absolutnie tylko tego, gdzie mają interes, a tu mają interes i mają to zreserczowane. 

Przypomnę tylko jaka aferę rozpętały ówczesne władze naszego kraju gdy kibice Lecha wywiesili transparent "Litewski chamie, klęknij przed polskim panem".. 

Za dopuszczenie do wywieszenia transparentu wojewoda wielkopolski PO Piotr Florek ukarał Lecha zamknięciem II trybuny na mecz z Koroną Kielce i nie wykluczył, że być może w przyszłości zamknie nawet cały stadion. Surowsze kary dla klubów za podobne zachowania kibiców zapowiedział także minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz.Oświadczenie utrzymane w podobnym tonie wydał też polski MSZ. Incydent oceniono jako "pożałowania godny przejaw bezmyślności i ignorancji".

Oczywiście rozumiem wymowę działań litewskich w sprawie Możejek. Jednak jeśli politycy PO zrobili taka nagonkę na kibiców Lecha za ów transparent, dziś sami powinni przeprosić naszego sąsiada....Pamiętajmy  że politykom wolno dużo mniej. Czekam więc na konferencję Sikorskiego ze Schetyną i przeprosiny za te haniebne słowa które zapewne zaszkodzą w naszych relacjach, które lekko się poprawiły...   

Czekam też na odejście Owsiaka z WOŚP-Jurek szkodzisz...

5
5 (3)

2 Comments

Obrazek użytkownika Torpeda Wulkaniczna

Torpeda Wulkaniczna
Możejki rozebrać i postawić w Polsce.
Będzie kosztować, ale wreszcie święty spokój z tymi przepychankami.
Dlaczego ?
Rozbieranie torów, zwiększanie taryf kolejowych trudno uznać za cień współpracy. No i jakiś - szybko przemilczany - pożar. Ja  nie wykluczam, że Orlen działa agresywnie i może to irytować ( w Czechach też były jakieś przepychanki). Zatem : zabrać instalacje, odbudować gdzieś w Polsce  blisko źrodła ropy.
No , chyba że za Litwinów będziemy się martwić, żeby ich Putin nie zjadł - a oni i tak bedą mieć
nas w dupie.


 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Obrazek użytkownika zuberegg

zuberegg
Pożar to moim zdaniem robota ruskich. Co do reszty, też się nie zgodzę. Musimy odzyskać pieniadze zaionwestowanme tam. dopiero wtedy można my sleć o jakiś nowych decyzjach.
Pozdrawiam

Więcej notek tego samego Autora:

=>>