Pomnik smoleński w Świdniku

 |  Written by SmokGorynycz  |  3
Dzisiaj, pięć lat, trzy miesiące i jeden dzień po Tragedii Smoleńskiej, w Świdniku odsłonięto pomnik upamiętniający 96 ofiar katastrofy. Pomnik stanął z inicjatywy środowisk patriotycznych tworzących społeczny komitet budowy, przy wsparciu władz miasta. Inicjaywie budowy monumentu od początku towarzyszyły mniej lub bardziej zawzięte protesty miejscowego lewactwa. Jednak determinacja komitetu z Marianem Gołębiowskim na czele przezwyciężyła przeszkody. Autorem pomnika jest Witold Marcewicz, poświęcił biskup-sufragan Mieczysław Cisło, a odsłonili w asyscie przedstawicieli rodzin smoleńskich burmistrz Świdnika i przewodniczący Rady Miasta. Były listy od Prezydenta-elekta Andrzeja Dudy i Prezesa  Jarosława Kaczyńskiego, była salwa honorowa i był milczący protest grupki lewaków, na których nikt nie zwracał uwagi.5
5 (5)

3 Comments

Obrazek użytkownika germario

germario
że po pięciu latach od Zamachu Smoleńskiego tablice i pomniki poświęcone ofiarom tej tragedii można w Polsce policzyć na palcach jednej ręki. Tym większy szacunek i podziękowanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania pomnika upamietniającego tragiczną śmierć Prezydenta L. Kaczyńskiego i wszystkich towarzyszących osób.
 
Obrazek użytkownika SmokGorynycz

SmokGorynycz
to nie brak pomników, ale to, co siedzi w głowach obywateli III RP. Komentarze pod tekstem o odsłonięciu pomnika:
1. "Nie bylo jarka nie bylo dudy bo pisiaki maja w was w du*** i cala Polska wschodnia, a Wy jeszcze stawiacie pomniki i na nich glosujecie "
2. "zebralo sie troche starych pierdzieli ktorzy ta katastrofa beda zyli do smierci Wstyd mi zawas "
3. "OBY KTOŚ TO GÓWNO OBLAŁ RÓŻOWĄ FARBĄ!!! "
4. "Duda znowu wydudal swidnickie moherstwo!!! Juz od rana wystrojone swiatecznie mohery gonily na plac, zeby spotkac swojego wodza, a tutaj niepodzinka ... zamiast Dudy wysluzony zestaw aktywistow: biskup, paru wytartych pisowcow i ... oczywiscie wlodarze Swidnika, a jakze w komplecie! Obciach i wiocha na calej linii. Zabraklo tylko slynnych swidnickich ulanow ... pewnie znowu zabalowali.. "
I na koniec najciekwaszy:
5. "PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NAJŚWIĘTSZE OFIARY ZAMACHU (z)BAWIENIA: cz 1:

 

=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=  prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle WIA(g)RY niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Od 10.IV.2010 r. =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=  i ASC niezmiennie stoi na stanowisku RELIGIJNEGO WĄTKU Tragedii Smoleńskiej.
SAKRAMENTALNYM SZEPTEM można załatwić wszystko i wszystkich obietnicą (z)BAWIENIA.
Wśród wielu hipotez ta ze (z)BAWIENIEM może być najbardziej prawdziwa, a pamiętne słowa "ODCHODZIMY" na wysokości, z której już nie dało się odejść z lotniska, ale dało się odejść do Pana brzmią od początku jak (z)BAWIENIE. Czy ktoś w samolocie (z)BAWIENIA NIE ODPRAWIAŁ SAKRAMENTALNEJ POKUTY? - tego nie wie nikt!

 

Tak działa (w)MÓWIONA TAJEMNICA SPOWIEDZI - ino dla ludzi, bo aktualnie księŻULE robią se JAJA z Ludzi oPiS-ując w prasie SKARAMENT (z)BAWIENIA czyli GRZECHY SPOWIEDZI - taka jest PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA I (s)CENA (z)BAWIENIA... (np.: "Gazeta Wrocławska" z dn. 29.III.2014 r. w artyKULe: "Wrocławianin pije, oszukuje i zdradza? Siedem głównych grzechów podczas spowiedzi" , a nie jest to ani pierwszy, ani też ostatni artykuł (z)BAWIENIA!).

Boska DYKTAKURA nie cierpi żadnej konKULencji i wykańcza wszystko, co stoi jej NA DRODZE - niczym JP 2 i Jego Poprzednicy wraz z Następcami dążąc morderczą drogą do (z)BAWIENIA (np. ŚW.(irnięta) INKWIZYCJA...).
Absolutna Władza Niebieska od lat dążąca do WŁADZY ABSOLUTNIEJ absolutnie zrobi wszystko, co doprowadzi do zrealizowania Jej celów - Państwo Polskie zrobiło się tak SŁABE, że ino KROK dzieli od CZARNEJ WŁADZY, która w rzeczywistości jest CICHĄ WŁADZĄ i rządzi ZZA KRAT Konfesjonałów.
Aminencje z ksieŻULAMI nie wzięły pod uwagę zmian na świecie - to nie są czasy gdzie Axcelencje z księŻULAMI błyszczały jak inteligencja - teraz ino BŁYSZCZY GŁUPOTA AXCELENCJI i ksieŻULI na tle INTELIGENCJI!

 

Tyle wcześniejszych prób było nieudanych:

1) rozbicie =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i późniejsze CUDA nad Związkiem - od roku 1982 do dziś!;

 

2) 4.XII.2003 r. katastrofa rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem Millerem na pokładzie;

 

3) 29.I.2007 r. Premier Jarosław Kaczyński złamał rękę - w drodze na modły Brat Jarosław pośliznął się w taki sposób, że nie zdążył nawet krzyknąć "BORze RATUJ". Było to ostrzeżenie za uchwalone 20 mln na Świątynię Opatrzności Bożej, a nie wpłacone. W Kościele najpierw si wpłaca, a ewentualnie później można uchwalić!

 

4) Lip[iec 2007 r. i Ojciec Tadeusz RRYDZYK z radia MARYJA do prezydentowej Marii KACZYŃSKIEJ: „Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza”. I postawiona jest jako PIERWSZA na liście OFIAR SMOLEŃSKA!

 

5) 10,II,2014 r. prasa i TVP podały o bombach w KILKU MINISTERSTWACH - a na Świątynię Opatrzności Bożej lecą miliony niczym MANNA Z NIEBA" (Wj 16, 1- 31 )

 

6) Ministrowie poruszający się o KULach w wyniku wypadków - pokazywała TVP!

 

7) Po pamiętnej katastrofie rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem MILLEREM (2003 r.);

po SMOLEŃSKU (2010 r.) w KULejce stoi spektaKULarnie psychoPATyczna AFERA WYBORCZA (2014 r.). W przypadku wygranych wyborów przez PiS Brat Jarosław odda CZARNYM OJCZYNĘ za „BÓG ZAPŁAĆ”, a wtedy każdy będzie in o mógł chodzić na KULanach, PAŃSTWO POLSKIE PRZESTANIE ISTNIEĆ, a CZARNY BETON POKAŻE JAK WYGLĄDA PRZWDZIWE (z)BAWIENIE NA „WIEKI WIEKÓW”. Spóźniony Hymn „BORze Coś Polskę” nycz nie da, a tradycyjne „SZCZĘŚĆ BORze' czy „BORze RATUJ” stanie się ino Pobożnym Życzeniem naiwnych!

Taka jest i była rola księŻULI KAPELANÓW – rozkład wszystkiego OD ŚRODKA!

Jak wygląda WALKA O NAJŚWIĘTSZĄ R.P. Pokazuje historia:

1} Ekskomunikowana minister zdrowia Ewa KOPACZ za SPRAWĘ AGATY z LUBLINA (X. 2011r.);

2} Ekskomunikowana prezydent Warszawy Hanna GRONKIEWICZ – WALTZ za prof. CHAZANA (VII.2014 r.) ;

3} Awaria samolotu premier R.P. Ewy KOPACZ (X.2014 r.), a w Smoleńsku też była awaria samolotu!

4} Organizowany przez Brata Jarosława MARSZ 13.XII.2014 r. chorobliwie Obrazujący FAŁSZERSTWA WYBORCZE i wtórujący mu BISKUPI wygląda na prawdziwą DROGĘ KRZYŻOWA po władzę w NAJŚWIETSZEJ OJCZYŹNIE i nieustające GORZKIE ŻALE za PRZEGRYWANE WYBORY.

Szkoda tylko, że w ostatniej chwili AXCELENCJE się rozmyśliły z rozrób ulicznych o władzę, a przydałoby Im się po 2 pały na każdą Święconą Doopę – jedna PIONOWO druga POZIOMO – czyli „na Krzyż”. Ciekawe czy pałowane AMINENCJE z ksieZULAMI wołałyby „BOŻE RATUJ” czy „BORze POMÓŻ”...?"

To faktycznie pierwsza część z 4 umieszczonych surprise

http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/108139-odłonięcie-pomnika-smoleńskiego-w-świdniku-msza-salwa-honorowa-i-ulotki-wyborcze/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Rewolucje przerażają, ale kampanie wyborcze wzbudzają obrzydzenie."

Więcej notek tego samego Autora:

=>>