Przydało by się  wp******ić  bydlakom z Obywateli RP

 |  Written by Andy51  |  0
Może i ostro, ale wydaje mi się, że  wielu Polaków myśli tak jak ja.  Profanowanie sacrum a za takie trzeba uznać sferę świętości, którą jest czczenie pamięci wszystkich zmarłych, a tych którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej  w szczególności , zwłaszcza że była to elita Polski z śp. Prezydentem Lechem Kaczyńskim, Jego Małżonki i innych znamienitych osób , jest przejawem piramidalnego schamienia najwyższej rangi.
W tradycji katolickiej a zwłaszcza w Polsce oddawanie hołdu zmarłym jest wyrazem szacunku i pamięci o osobie zmarłej.
Bydło z Obywateli RP nie potrafi uszanować  pamięci zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem, a nic nie robienie, będzie powodowało coraz większą agresję i zbydlęcenie tych post ubeków. Od czego jest policja ? przecież to bydło zachowuje się tak nawet w czasie grania hymnu państwowego, a na takie  zachowanie jest chyba paragraf.
Marzy mi się , żeby np. kibice z Legii z Żylety „ porozmawiali „ z tą hołotą. Jeżeli nie będzie zdecydowanego działania to działania tej czarnej sotni z Obywateli RP, może się tragicznie skończyć. Już onegdaj  nijaki Cyba ziejący nienawiścią do PiS podsycaną przez niektóre media  zastrzelił asystenta posła PiS.
Nie możemy do tego dopuścić.
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>