Radek nie żartuje. ★ ☭ Kolejny #sSUkcesPOlski

 |  Written by Gasipies  |  4
Radek nie żartuje.
Notka antydefamacyjna – dementi.
Dzwonią do redakcji i pytają. Dodzwonił się zaniepokojony słuchacz Czytelnik z zapytaniem:
- Czy to prawda, że Radek zapowiedział abdykację, ale nadal piastuje funkcję Marszałka. [1]
- RE odp.: Tak, to prawda, że coś powiedział, ale nie dosłyszeliśmy do końca, bo uciekł, postaramy się zatem wyjaśnić u źródła – wysyłamy ekipę ze sprzętem (aparaty i mikrofony) do Chobielina, być może uda się zastać i dopytać osobiście Pana Marszałka. Fajnie - gadają chłopaki, bo lubią Pana Marszałka, słynącego z polskiej gościnności i takie śliczne okoliczności przyrodnicze, ale spoko - nie dzwonią, cierpliwie czekają przed wejściem, żeby się nie narzucać i uszanować prywatność Rodziny Marszałka. Z pewnością – jeśli tylko będzie w domu – to ich zauważy, wyjdzie i odpowie, a może nawet zaprosi na pizzę herbatkę i uda się zrobić pamiątkowe zdjęcia.
Tymczasem wyjaśniamy: To nieprawda, że Radek rzuca słowa na wiatr.
To nieprawda, że nie wypełnia i nie dotrzymuje obietnic wyborczych. Nie wierzycie? Więc przypomnę.
Wypełniły się np. co do joty i to jeszcze przed zapowiadanym terminem słowa Radka Sikorskiego:

"były Prezydent Lech Kaczyński" "RAZEM: Były Prezydent Lech Kaczyński !
WAW! OUH!".

http://youtu.be/1ERJF_WQqLc
 
http://youtu.be/5eHyMNzoShg
 
„w końcu lutego w prawyborczej kampanii padły radosne słowa, że za 297 dni będzie można powiedzieć: były prezydent Lech Kaczyński”
Były prezydent Lech Kaczyński
http://www.radiopodlasie.pl/wiadomosci/byly-prezydent-lech-kaczynski-3035.html

„Na koniec wystąpienia dodał z radością w głosie: - Już za 297 dni będziemy mogli powiedzieć BYŁY prezydent Lech Kaczyński.
… (Oklaski) - zakończył. Po czym powtórzył to drugi raz, chóralnie, razem z partyjnymi kolegami.”

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7609748.html
 
Pan Marszałek w obecności i przy widocznej akceptacji liderów Platformy wygłosił
- moim zdanieM ich nik-
czemne - credo: „dorżniemy tą watahę”.  https://youtu.be/DiWRGQ_t5IU
I chociaż poprawniej byłoby ‘tę’, to jednak rząd PO & PSL nadal skutecznie i z sukcesami realizuje ten program. Tu w szczególności można wymienić skuteczną realizację zadań takich jak niszczenie wolnych mediów, czystka dziennikarzy, wycinanie nieswoich i wygaszanie gospodarki. [2]
A innego Programu na stronie Platformy nie znajduję.

Ponadto Radek zna języki, a przynajmniej angielski i dyplomacji. Z Londynu przemówił chyba tym drugim
„Sikorski: Internet to kloaka, w której różni frustraci wylewają swoją żółć”. [3]
 
Ukraińców natomiast (raczej nie w imieniu NATO, ale Rosji) pozdrowił po angielsku - w Kijowie powiedział: "If you don't support this [deal] you'll have martial law, you'll have the army. You will all be dead." (wszyscy będziecie martwi  Film do obejrzenia tutaj >>>). I faktycznie coś w tej materii dzieje się na wschodzie.

W Berlinie jawi się wizjonerem. „Sikorski w Berlinie: wizjoner znad Wisły
Nie boję się silnych Niemiec, lecz ich bezczynności, powiedział w Berlinie szef polskiego MSZ, Radosław Sikorski.” [4]
Niemców nie, ale Polaków bać się wypada. Jako rzecze Bartoszewski: Nie bałem się Niemców, tylko Polaków. [5]
I PiSa złego i Macierewicza Radek zatem się boi, jak na ‘członka’ Platformy przystało. Albo przynajmniej naszą starą ubecką metodą próbuje odebrać mu wiarygodność: "Nie podzielę się wiedzą z zespołem Macierewicza" napisał [6] i się nie podzielił. Czyli znowu nie skłamał.
Potrafi też zakablować komu trzeba. Np. do warszawskiej PO (Prokuratury Okręgowej) w ramach tzw. Walki z chamstwem w Internecie doniósł (oszczędzając Gazetę W [7] ) - z sukcesem finansowym w postaci odszkodowania.
I na drona też. [8]
 
Radosław Sikorski @sikorskiradek
Złożyłem doniesienie do prokuratury za naruszenie prywatności domu przez @FaktPL przy pomocy drona. Prawa obywatelskie są dla wszystkich.
11:37 - 14 lip 2014
 
 
A tymczasem…
O, jest już odpowiedź z Chobielina


Radosław Sikorski @sikorskiradek
 
Ponownie proszę tabloidy o uszanowanie prywatności mojej rodziny i odwołanie paparazzich sprzed mojego domu.
11:53 - 14 cze 2015
 
 
[2] Dlaczego PEK dba o banki i koncerny zamiast o ludzi / obywateli? By żyło się lepiej...
 
Ekipa Platformy blokuje opodatkowanie banków i wielkich sieci handlowych, a zwykłych ludzi łupi coraz mocniej
 
[7] Minister Sikorski walczy z internetowym chamstwem
Ewa Siedlecka, Paweł Wroński
02.05.2011
 
Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,76842,9526299,Minister_Sikorski_walczy_z_internetowym_chamstwem.html#ixzz3d3pXkame
Dlaczego Sikorski nie pozwie "Gazety Wyborczej"? (link is external) http://www.kciuk.pl/Dlaczego-Sikorski-nie-pozwie-Gazety-Wyborczej-a52608
 
5
5 (2)

4 Comments

Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
spokojnie te "obietnice".
Przyznam, że nadal mnie to boleśnie dotyka.
Trudno nawet patrzeć na tę zakazaną "buzię".
Mam nadzieję, że wkrótce już patrzeć nie będziemy musieli. A jeśli - to w kontekście jego procesów sądowych.
Pozdrawiam niepoprawnie.
Obrazek użytkownika stronnik

stronnik
W obliczu zapowiadanej klęski PO w wyborach parlamentarnych i spodziewanej wygranej PiS wielu komentatorów życia (nie piszę politycznego bo ta kloaka ma nieiwele wspólnego z polityką rozumianą według wykładni Prezydenta elekta Dudy), wyraża nadzieje iż PiS ma szansę wygrać wybory w taki sposób aby móc zmieniać rzeczywistość.  Zatem według logiki i podług doświadczeń ostatnich z grubsza sześćdziesięciu lat, należało by w absolutnie pierwszej kolejności przystąpić do likwidacji systemu represyjno-sędziowskiego. Bez likwidacji "ubecji "w sądownictwie nie da się przeprowadzić żadnego procesu tych sprzedawczyków, kłamców i złodziei. Żadnego, w sposób który by gwarantował że delikwent poniesie surową i zasłużoną karę. Mam wątpliwości co do tak wysokiej wygranej PiS, to po pierwsze. Jednakże, chciałbym być mile zaskoczonym któregoś dnia gdy media obwieszczają nam że oto dziś nad ranem pochwycono większość z tego draństwa nazywanego wierchuszką rzekomej Platformy Obywatelskiej a w rzeczywistości zwązku przestępczego podszywającego się pod partię polityczną, wraz z całą plejadą restortowej dzieciarni tudzież rozmaitych dziadków leśnych i temu podobnych. Pomijam już takie "detale" jak całkowita niewrażliwość polskiego rządu, polityków i mediów na wrzaski płynące z tzw. Zachodu po ujęciu większości starych i znanych oraz tych najnowszych przestępców. Bereza Kartuska to już wyżyny dla niepoprawnych marzycieli. Wiem, mam wysokie wymagania i żadnych oczekiwań co wyraźnie sytuuje mnie w gronie niestrudzonych malkontentów. Ale chrakteru się sobie nie wybiera. Ukształtowała go wieloletnia nieufność do wszelkiej maści polityków. Bowiem gdyby TO tylko odemnie zależało.... Zamiast liści... i nie tylko. Dosłownie. Czy w PiS jest taka siła by móc choć w minimalnym zakresie przeprowadzić dekomunizaję oraz de-Platformizację tudzież de-ZSLację? Jak wskazują wypadki lat ostatnich, wszelkie WSIe oraz SOWY itp. są dość odporne na działania likwidacyjne. Trzeba odizolować zatem chorą tkankę od społeczeństwa by nie przyrastała nowymi naroślami które doskonale maskują się w nowym otoczeniu. Tego raka należy wypalać gorącym żelazem wraz z przyległościami. Mmmmm....Bereza Kartuska.... Pomarzyć, dobra rzecz....

Więcej notek tego samego Autora:

=>>