Schetyna jak Łukaszenka. Rezolucja rodem z czasów ZSRR

 |  Written by zuberegg  |  0

Po Marszy Niepodległości nastąpił furiacki atak środowisk lewicowych. Nie mogą się one pogodzić z faktem iż jest to największa, cykliczna impreza patriotyczna w Europie. Uznano to za groźny precedens. Lewica stara się więc doprowadzić do zniszczenia Marszu. Tak by podobne nie rozlały się po Europie.  

Oczywiście jka zawsze w takich przypadkach do tego lewego chóru dołączyła PO. Jej lider wypowiedział skandaliczne słowa...

Trzeba wyciągnąć wnioski i delegalizować wszystkie ugrupowania, które odpowiadają za organizację Marszu Niepodległości; sprawdzamy tych, którzy są odpowiedzialni za promowanie faszyzmu, antysemityzmu, ksenofobii i rasizmu i kompromitację dobrego imienia Polski - mówił szef PO Grzegorz Schetyna.

Schetyna wszedł na drogę Łukaszenki, tamtemu też przeszkadzały biało-czerwone flagi na uroczystościach. By się przymilić towarzyszom zamienił je na milsze Moskwie. Schetyna podąża dokładnie tą samą drogą.

To kompromitacja jego i jego formacji. Stoją w jednym szeregu z komunistami europejskimi, świadczy o tym choćby tekst rezolucji PE jaką PO popiera. Są tam np. takie kwiatki-"środki represji i akty prześladowania politycznego ze strony władz Polski wymierzone przeciwko komunistom, antyfaszystom i innym demokratom".

To jest kalka języka z czasów stalinowskich represji. WSTYD wszystkim którzy za tym zagłosują


ilustracja z:
http://1.s.dziennik.pl/pliki/8831000/8831753-janusz-lewandowski-grzegorz...
Hun

5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>