Schetyna jak Wałęsa jest za a nawet przeciw  przyjmowaniu uchodźców

 |  Written by Andy51  |  0
Ostatnie badania  społeczne, które pokazały , że ponad 70% Polaków przeciwko przyjmowaniu emigrantów nazwanych emigrantami  , spowodował zwrot  przez kil  szefa PO pana Schetyny w sprawie uchodźców.
Schetyna poszedł drogą Wałęsy , że jest za a nawet przeciw przyjmowaniu  nielegalnych emigrantów. W ciągu dwóch dni było tyle zwrotów w komunikatach  w sprawie  emigrantów , że normalny człowiek nie był w stanie nadążyć .
W końcu  trójka tenorów z wierchuszki PO  Schetyna, Neuman, Grabiec, oznajmiła , że jest  nowe otwarcie i nielegalni emigranci są be.
Co będzie teraz z panią Muchą, która mówiła,  że emigranci ubogacą Polskę , może panią Muchę  tak Polski nie, co na to pani Kopacz , która broniła kwot narzuconych Polsce przez UE jak niepodległości.
Co na to poseł Tomczyk były rzecznik rządu Ewy Kopacz, który mówił , że przyjmiemy 12 tys. uchodźców, ale jesteśmy przygotowani na każdą ilość. W związku ze stanowiskiem  rządu PiS niech poseł PO w geście dobrej woli przyjmie chociaż dwie muzułmańskie rodziny u siebie w domu.
Co na to Tusk patron PO? Można skonstatować , że w tej totalnej opozycji się tyle narobiło.
https://www.youtube.com/watch?v=DrOkm2141mU
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>