Sensacyjny coming-out Schetyny jako "polskiego patrioty"

 |  Written by Docent zza morza  |  0
Grom z jasnego nieba właśnie trafił ludność "tenkraju" - bo PO ustami G. Schetyny zmienia o 180 stopni podejście do kwestii przyjmowania imigrantów - i już "nie chce, aby oni do nas przyjeżdżali".

image
Słyszycie ten brzdęk? To właśnie się posypały nowe, piękne zęby przewodniczącego, gdy wspólnie z Platformą wyrżnęli paszczękami o glębę...
image
Bo kontakt z rzeczywistością może być bardzo bolesny - bo tak naprawdę to mało kto popiera tę nieustanną błazenadę totalnej opozycji - ani jej formę, ani treść - i ta brutalna prawda właśnie do nich dotarła.

A skoro sondaże w postkomuniźmie zawsze były i nadal są dęte, to podawane w nich "pobożne życzenia sponsorów" mają, zaklinając rzeczywistość, aktywnie kształtować preferencje opinii publicznej - a nie stanowić jej obiektywne odzwierciedlenie.

I dlatego każdej postkomunistycznej partii zawsze b. dobrze robi skonfrontowanie tych nadmuchanych liczb – czyli ogromu pragnień i medialnego zaangażowania zaprzyjaźnionych redakcji - ze skalą rzeczywistego poparcia - jak np. podczas ostatniego weekendu w stolicy... a gdy do tego już nie ma co liczyć na "ruskie serwery", to wyjście jest tylko jedno - "ratuj się, kto może"!!!

Bo tak naprawdę to żaden postulat opozycji totalnej nie ma dziś sensu (bo wszystkie są przecież nie tylko antypolskie, ale i antyrozwojowe!!!) - i jedyną sensowną opcją jest po prostu przyjęcie zdroworozsądkowego i propolskiego - ale niestety, p-i-s-o-w-s-k-i-e-g-o!!! - punktu widzenia - ALE WTEDY TAKA OPOZYCJA NIKOMU DO NICZEGO NIE JEST POTRZEBNA!!!

Ale i tak już niedługo nastąpi – moim zdaniem – gremialny odwrót zbankrutowanych peowców od wcześniej wyznawanych poglądów – bo one przecież nijak się mają do potrzeb i oczekiwań Polaków (bo też przy ich formułowaniu polski interes raczej nie był brany pod uwagę...)
  • Liwidacja IPN i CBA?
  • Podniesienie wieku emerytalnego? / już nieaktualne ;-) /
  • Ograniczenie programu 500+?
  • Masowy napływ islamistów? / już nieaktualne ;-) /
 A kwestie migracyjne to tylko malutki kamyczek uruchamiający lawinę…
   
image
No bo po co sięgać po podróbkę - kiedy dostępny jest oryginał?
I ta straszna prawda też już do nich dotarła...
image
Nadchodzące totalne samozaoranie się opozycji totalnej - po wcześniejszym samozaoraniu się sz-KOD-ników - niewątpliwie ułatwi wchodzenie Polski w NOWY ZŁOTY WIEK - którego pierwsze jaskółki powinniśmy dostrzec już w przyszłym roku.

Serdecznie zapraszam - ;-)  => Drugi złoty wiek Polski

P.S. A ”nowa propolska Platforma” ma  tylko jeden malutki problemik
– a nazywa on się ”w-i-a-r-y-g-o-d-n-o-ś-ć”…
 
No cóż, nie tak łatwo będzie wymazać  z ludzkiej świadomości te wszystkie lata służenia obcym …
 
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>