Szwedzkie sukcesy solą w oku globalistów i panikarzy

 |  Written by Docent zza morza  |  5

 

Naciski na rząd szwedzki, by się ugiął i także u siebie wprowadził totalitarny zamordyzm antywirusowy pod postacią totalnej blokady kraju i zamrożenia wszelkiej aktywności społecznej i gospodarczej - nie ustają.

Ostatnio sięgnięto tam i po nam dobrze znaną metodą "na ałtoryteta" - wysmażono i opublikowano wczoraj w najważniejszym dzienniku kraju list 22 naukowców lamentujących nad "katastrofalną sytuacją w Szwecji" i wzywającą rząd do wprowadzenia "sprawdzonych metod" walki z wirusem.

Co zostało również starannie odnotowane i w naszym kraju, także i w blogosferze - = > List otwarty 22 szwedzkich naukowcow

Bo macki globalnej nadzwyczajnej kasty sięgają przecież do wszystkich krajów i wszędzie jednakowo się ludzi młotkuje.

Bo gwoli sprawiedliwości - i zgodnie ze standartami rzetelnego dziennikarstwa (ale obawiam się, że praktycznie wszędzie mamy do czynienia z jednostronną antywirusową propagandą) - to wypadałoby też przytoczyć wczorajszą odpowiedź krytykowanego fachowca, odpowiedzialnego za aktualną szwedzką strategię zwalczania koronawirusa.

Otóż stwierdził on (Anders Tegnell), jako główny epidemiolog kraju, że szwedzka droga:

  • - żadnych masowych zakazów i blokad społecznych,
  • - żadnego zamykania zakładów pracy,
  • - w pełni otwarte granice,
  • - otwarte przedszkola, place zabaw, sklepy, restauracje, galerie handlowe i szkoły podstawowe,
  • - ciągle ponawiane apele, by ludzie dbali o higienę osobistą,
  • - by pracowali z domu - jeśli to tylko możliwe,
  • - by utrzymywali dystans społeczny,
  • - oraz pomagali seniorom powyżej "70."  w utrzymywaniu zalecanej im dobrowolnej izolacji,

- się sprawdziła i będzie utrzymana.

Zwłaszcza, że kraj przedwczoraj odnotował najniższy dobowy przyrost zgonów od wielu tygodni - zmarło 21 osób, a od szczytu w dniu 05.04 - gdy było 76 zgonów, liczba ta systematycznie maleje.

Także krzywa przyrostów osób potrzebujących intensywnej opieki medycznej już dawno przestała rosnąć - przedwczoraj przybyło 31 takich osób, a szczyt nastąpił 02.04 - wtedy było 47 takich nowych pacjentów - a ponadto 80% pacjentów na ojomach zdrowieje i wraca do domu.

Podobnie jest z dobowymi przyrostami nowych zarażonych - przedwczoraj to było 421 osób, a w szczycie 07.04 - przybyło 739 nowych chorych.

Zródło: - = > Szwedzkie dane o wirusie (niestety po szwedzku)

Dane te całkowicie zadają kłam dramatycznym i alarmistycznym twierdzeniom owych "22 naukowców"...

Bo tak jest zawsze - gdy tylko dochodzi do zalecanych "z góry" prób dyscyplinowania krnąbrnych tubylców - to od razu mamy do czynienia z jedną wielką manipulacją, będącą mieszanką półprawd, przekłamań, przemilczeń oraz ordynarnych, hucpiarskich kłamstw i nacisków. Widocznie oni inaczej nie potrafią...

Natomiast ta epidemia pozwala nam wszystkim coraz bardziej wrócić do korzeni - do tradycji oraz do spraw najbardziej istotnych i fundamentalnych - ... "odsiać ziarna od plew".

Mam nadzieję, że jedną z nich będzie nasze dobrowolne ograniczenie roli rotszyldowskich mediów w naszych głowach i wymuszony w ten sposób ich stopniowy powrót do dawno w nich niewidzianej prawdy obiektywnej. Bo dziś nie jesteśmy tam informowani, a tylko urabiani...

image

P.S. Musimy teraz trzymać kciuki za Szwecję, bo to jedyna dziś w świecie zachodnim oaza wolności i zdrowego rozsądku, wciąż opierająca się naciskomglobalnej nadzwyczajnej kasty (aż sam się zdziwiłem pisząc te słowa, ale na to w tej chwili wygląda).

Bo i totalna blokada, i przyszłe masowe szczepienia (z podskórnym mikroczipem NWO od Billa Gates'a, a jakże) - na dobre i na zawsze mogą pozbawić nas przyszłości i wolności. - = > Czip od Billa dla Ciebie

Bo coraz wyraźniej widać, że "walka" z tym wirusem to głównie ma ułatwić pozbawienie nas – i to wszędzie, w obrębie całej naszej cywilizacji - wszystkich tak ciężko wywalczonych praw i wolności obywatelskich.

Bo narzucane nam teraz rygory i restrykcje -"dziwnym trafem", jak zawsze ;-) - to aplikowane są tylko nam, z którymi "międzynarodowi banksterzy" - za pomocą sponsorowych przez siebie"postępowych ideologii" oraz wcześniej omotanych naszych własnych"elit" - już od prawie 250 lat toczą perfidną, tajną wojnę kulturowo-cywilizacyjną.

Nie tędy droga - bo ten powszechny "lockdown" - i to nie wiadomo na jak długo! - to kopia chińskiego zamordyzmu - podczas gdy jeszcze w na początku marca nadal dostępna była alternatywna droga demokratycznych państw azjatyckich - Korei Pd, Tajwanu i Singapuru.

Zapraszam - - = > Walczyć z wirusem "po chińsku" czy "po koreańsku"?

I wygląda na to, że zachodni przywódcy masowo oblali ten egzamin....

Dla kogo oni wszyscy tak naprawdę pracują?

P.S. 2
https://youtu.be/QteUjsm1I6g


 

5
5 (1)

5 Comments

Obrazek użytkownika Tomasz A S

Tomasz A S
Czy rzeczywiście "szwedzkie sukcesy?". Nie widzę tych sukcesów.
Chciałbym za pół roku zobaczyć koronawirusowe porównawcze statystyki Polski i Szwecji.
Na dziś  porównanie Szwecji i Polski nie zapowiada się zbyt różowo dla Szwecji:
Szwecja teraz (na 1 mln mieszkańców) ma 1242 zarażonych a Polska tylko 205.
Proporcjonalnie  (na 1 mln mieszkańców) Szwecja  ma 132 zgonów, Polska tylko 8 zgonów.
Pisze Pan: "Podobnie jest z dobowymi przyrostami nowych zarażonych - przedwczoraj to było 421 osób, a w szczycie 07.04 - przybyło 739 nowych chorych"
Dla porównania w Polsce:  dobowy przyrost nowych zarażonych - przedwczoraj (14.04) to było 268 osób, a  "w szczycie" 05.04 - przybyło 475 nowych chorych. ( a na 1 mln mieszkańców?)
Nie wiem którego dnia był zanotowany w Szwecji "zerowy" zarażony. W Polsce - 3.marca. Nie wiem też czy już został określony "szczyt" zarażeń w Szwecji, bo w Polsce jeszcze nie, choć krzywa logarytmiczna zarażeń na to wskazuje, że się zbliża.

Pisze Pan:
"Bo coraz wyraźniej widać, że "walka" z tym wirusem to głównie ma ułatwić pozbawienie nas – i to wszędzie, w obrębie całej naszej cywilizacji - wszystkich tak ciężko wywalczonych praw i wolności obywatelskich."
Mam przykre konotacje tej myśli do obecnej ideologii polskiej totalnej liberalnej opozycjj na temat ograniczeń wprowadzanych przez rząd Morawieckiego w walce z pandemią w Polsce.

 
Obrazek użytkownika Tomasz A S

Tomasz A S
Statystyka na 19 kwietnia 2020 r.  (na milion mieszkańców)

Zarażenia :
Szwecja - 1424  
Polska - 245

Zgony:
Szwecja - 152
Polska - 10
 
Obrazek użytkownika Tomasz A S

Tomasz A S
Polecam artykuł
"SZWEDZKI SPOSÓB NA WIRUSA"
Aleksandry Rybińskiej w nrze 16-tym "Sieci"  2020
Obrazek użytkownika Docent zza morza

Docent zza morza
bo nie napisałem, na czym miały polegać szwedzkie sukcesy.
Otóż ich podstawą jest szwedzkie przekonanie, że nie jesteśmy ani cudotwórcami, ani mocarzami władnymi powstrzymać wirusa kosztem swego normalnego życia - bo nie warta skórka za wyprawkę.
A ilu ludzi ma umrzeć, to i tak umrze, niezależnie od tego, czego byśmy dzisiaj nie robili.
A gdyby szwedzkie "nic nie robienie" było katastrofą, to ich wyniki by dramatycznie odbiegały od porównywalnych krajów, jak np. Belgia, czy Szwajcaria. A tak nie jest...

Na str. https://www.worldometers.info/coronavirus/ mamy ciąge aktualizowane dane.
Proszę szczególnie porównać liczby na milion mieszkańców w/w krajów ze szwedzkimi.

P.S. Polska jest skrajnym przypadkiem na "+", ale mało miarodajnym, bo rząd chcąc odebrać łopozycji paliwo wyborcze po prostu przesadził - coś w rodzaju "operacja się udała - ale pacjent zmarł"...

Wytoczono na tego wirusa najpotężniejsze działa polskiego arsenału państwowego, których jeden wystrzał mógł samym podmuchem zabić wirusa także u sąsiadów. Przy tak zdrowo "j...j" łopozycji nikt nie kalkulował stosunku kosztów do  efektówe - bo polska debata publiczna już dawno pod wpływem totalsów przekroczyła granice jakiejkolwiek racjonalności i dlatego atak na wirusa także nie mógł być racjonalny...
Pzdr.
 
Obrazek użytkownika Tomasz A S

Tomasz A S
Pisze Pan: "A ilu ludzi ma umrzeć, to i tak umrze, niezależnie od tego, czego byśmy dzisiaj nie robili." Ciekawy wniosek.
Ponieważ nasz rząd robił co do niego należy, (tak jak Słowacja i Czechy - czy to ten "podmuch"?) to dużo mniej ludzi zmarło w porównaniu z rokiem ubiegłym. Zakłady pogrzebowe podają 20% mniej pogrzebów w Polsce. 
Porównanie Szwecji do jeszcze gorszych wyników Belgii i Szwajcarii żadnej chluby jej nie przynosi.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>