They had a dream...

 |  Written by  |  7

Znowu około 240000 obywateli (dane nieoficjalne Urzędu Miasta) śniło pod wpływem Kodeiny Obywatelskiej. Na jawie. Twierdzą, że śnili sen, który kiedyś przyśnił się Martinowi Lutherowi Kingowi.

 

Martin Luther King byłby pewnie zadowolony, ponieważ gdy przed laty mówił o swoim śnie, słuchało go tylko 200000 tysięcy obywateli. A zatem Kodeina Obywatelska odnotowała kolejny, światowy sukces.

 

Z tym, że przeważająca większość z tych naszych 240000 tysięcy śniło na jawie osobno. Razem śniło tylko kilkuset obywateli pod wpływem, którzy zebrali się na skwerze w centrum stolicy.

 

 


Wśród braci śpiących i śniących pojawił się brat Adam (Michnik), nie pojawił się natomiast brat Barack (Obama).

 

Można przypuszczać, że bratu Barackowi śniły się wcześniej koszmary - Macierewicz albo/i Dallas – więc nie miał siły śnić dalej.

 

 

5
5 (6)

7 Comments

Obrazek użytkownika tł

Wielkieście mi uczynili pustki w domu moim,
Moi drodzy Kodziarze, tym zniknienim swoim.
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było...
Obrazek użytkownika ro

ro
...w pierwszą rocznicę naszej pierwszej demonstracji będziemy bić rekord w lepieniu bałwana. 
Będzie to największy w Polsce Bałwan Demokracji". Uwaga!
Wszyscy członkowie i sympatycy KOD zbierają śnieg do reklamówek termoizolacyjnych (takich na mrożonki) i wysyłają na nasz adres  w Warszawie z dopiskiem na przesyłce "Bałwan KOD".
 
Obrazek użytkownika tł

Moją uwagę zwróciło to, jak "najważniejsze media" starały się nie zdawać relacji z manifestacji ;-)!
Np. Onet  wczoraj po południu i wieczorem pisał o niej w czasie przyszłym "odbędzie się" i podawał, że "organizatorzy przewidują obecność 15 tys." okraszając to serwisem foto....

Więcej notek tego samego Autora:

=>>