Trzaskowski próbuje oszwabić wyborców

 |  Written by zuberegg  |  4

Trwająca właśnie kampania jest kampania wyjątkową. Po 89 roku nie było bowiem w II turze kandydata który chciałby w sposób jawny oszwabić wyborców. Nawet Tymiński nie lawirował w takim stopniu-miał czarna teczkę i straszył Wałęsę jej zawartością. Ale nie udawał antykomunisty, narodowca itp. itd. 

Trzaskowski natomiast w oszwabianiu wyborców jedzie po bandzie jak nikt. Uczestnik parady równości, sygnatariusz karty LGBT, pomysłodawca tramwaju równości, osoba która nie puściła dziecka do komunii świętej. Zwolennik zakazania Marszu Niepodległości-w jego języku jego uczestnicy to faszyści...zwolennik związków partnerskich 

Teraz w momencie gdy wie że każdy głos się liczy, próbuje oszwabić wyborców opowiadając że jest katolikiem, że weźmie udział w..Marszu Niepodległości, że jest przeciwnikiem adopcji dzieci przez homo pary. Jak widać JEDYNEJ szansy dla siebie upatruje w OSZWABIENIU wyborców. 

Ma jednak pecha w jednym. Uczestnicy Marszu Niepodległości to w ogromnej większości młodzi ludzie, mający internet i dobrą pamięć. Nie uda się ich oszwabić. A liczę że zniechęci do siebie zwolenników lewicy którzy co rok chcą zwalczyć Marsz Niepodległości:).

Na koniec moje zdanie w sprawie debaty o debacie. Przypomnę że dziś w Końskich odbędzie się debata organizowana przez TVP, podczas której pytanie będą zadawane przez wyborców. Prezydent Duda weźmie w niej udział. Zastępca Borysa Budki w PO, postanowił wziąć udział w debacie organizowanej przez....swój sztab z zaproszonymi/wybranymi dziennikarzami.  Puste krzesło w Końskich stanie się symbolem jego kampanii i gwoździem jej porażki. Nie uda mu się, choćby nie wiem jak się starał szwabić wyborców, wybrnąć z tego korzystnie. 

Przekaz będzie prosty -prezydent Duda rozmawia z wyborcami, odpowiadając na ich pytania. Trzaskowski boi się takich pytań, woli rozmawiać z wybranymi przez swój sztab wyborcami...

Szach mat!

  Słownik języka polskiego PWN

  oszwabić — oszwabiać posp. «oszukać kogoś» 

   Szwab pogard. «o Niemcu»     

Jak widać, w przypadku zastępcy Borysa Budki-słowo -oszwabić-pasuje jak ulał;)

5
5 (2)

4 Comments

Obrazek użytkownika ossala

ossala
Istotnie, dawno takiej kampanii nie było, której - w mojej małej ocenie - być nie powinno.
Trzaskowski powinien być dawno pozamiatany.
Ilość osób, które chcą go poprzeć korzystając jednocześnie (na 200%) z pomocy wprowadzonej przez #DobraZmiana - mnie przeraża.

Ossala

Obrazek użytkownika zuberegg

zuberegg
Ilość osób, które chcą go poprzeć korzystając jednocześnie (na 200%) z pomocy wprowadzonej przez #DobraZmiana - mnie przeraża.
Mnie również...
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika zuberegg

zuberegg
Wystarczy im zacytować co mówił o MN przed startem i teraz;). Dla czytelników GW i oglądaczy TVN to kroronny dowód na faszyzację kanydata;)
Pozdrawiam

Więcej notek tego samego Autora:

=>>